Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.04.01
Mano Ladakalnio istorija – pasidalinkim!

Aukštaitijos nacionaliniam parkui - 45 metai.  Ta proga kviečiame Jus pasidalinti vieno gražiausių ir lankomiausių parko objektų – savo Ladakalnio istorija. Juk istorija kuriama kasdien, o užrašyta ji išlieka ne tik praeinančių žmonių atmintyje.


Gal ir jums Ladakalnis padovanojo nepamirštamų akimirkų, įsipynė į jūsų šeimos, draugų ar jūsų paties gyvenimą. Ir jūs galėtumėt bei norėtumėt jomis pasidalinti. Priimsime viską: aprašytas istorijas,  nuotraukas su data ir žinute, kas jose nufotografuota, piešinius… Ką tik jums norėtųsi pasakyti apie Ladakalnį.

 

Visas šias istorijas bandytumėm suguldyti į jubiliejinio Ladakalnio priedą – Ladakalnio istorijos. Skelbtumėme mūsų internetiniame puslapyje ir parko faceboko paskyroje. O trijų, loterijos principu išrinktų istorijų, lauktų ir smagūs Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos įsteigti prizai.

Laukiame jūsų Ladakalnio istorijų iki š.m. gegužės 1 d. Siųsti galite el. paštu info@aparkai.lt , paštu,  adresu:  Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija, Lūšių g. 16, Palūšė, LT – 30202, Ignalinos r.

Būtinai parašykite autoriaus vardą pavardę ir telefono numerį arba el pašto adresą, kad galėtume su jumis susisiekti.

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.