Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.12
Mano vienišam, nepažįstamam, šalia esančiam žmogui

Kovo 11-oji – viena svarbiausių dienų Lietuvai. Tai lietuvių kovų už nepriklausomybę, už gimtąją kalbą ir laisvę diena. Minėdami šią dieną džiaugiamės, kad kalbame, rašome, skaitome, dainuojame lietuviškai, džiaugiamės, kad gyvename laisvoje Lietuvoje. Kaip kiekvienais metais, taip ir šiais, Naujojo Daugėliškio mokyklos- daugiafunkcio centro bendruomenė nutarė paminėti valstybės šventę. Tik šiais metais nusprendėme paminėti kartu su mūsų kaimynais, Mielagėnų palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijiniais globos namų gyventojais.


Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai pas senelius atvažiavo parengę koncertą, skirtą Kovo – 11-ajai, kuriame savo talentą šiai iškiliai datai dovanojo mūsų patys mažiausi vaikučiai ir vyresniųjų klasių mokiniai. Visos mokyklos bendruomenės vardu mielus senelius su artėjančia švente pasveikino mokytojos Bronė Česliokienė ir Neringa Mudėnienė. Patys mažiausi mūsų mokyklos talentai, priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai, kartu su mokytoja Sigute Luneckiene, akordeonu akompanuojant mokyklos-daugiafunkcio centro direktorei Rimai Cibulskienei, dovanojo nuotaikingus šokius. Linksmus nutikimus ir pasakas gražia tarmiška šnekta atliko Mindaugas Klevinskas ir Linas Martinkėnas. Jaudinančiai nuskambėjo Jolantos Toptyginaitės, Vidos Petkelytės, Saulės Rastenytės skaitomi posmai apie Lietuvą ir Emilijos Šakėnaitės atliekamos dainos. Koncerto pabaigoje mokytojos ir mokiniai išdalijo visiems  seneliams ir globos namų darbuotojoms  pačių pagamintas trispalves širdeles, trokšdami, kad kiekvienas įsileistų šventinę nuotaiką į savo širdį. Devintos klasės auklėtoja Bronė Česliokienė perdavė seneliams savo auklėtinių lauknešėlį – knygas, kad seneliai nenuobodžiautų ir turiningai praleistų laiką.

Vėliau mokiniai nuoširdžiai ir šiltai bendravo su močiutėmis ir seneliais. Su pavasario švente pasveikino Emiliją Patiejūnaitę, mūsų krašto šviesuolę, nagingą audėją, kurios audiniais žavisi Lietuvos etnokosmologijos muziejaus lankytojai. Atsidėkodamos už šventinę nuotaiką, globos namų darbuotojos pakvietė mokinius ir mokytojas paragauti karšto gardaus obuolių pyrago, saldžios klevų sulos ir pasimėgauti saldumynais. Taigi skambant muzikai, dainoms ir posmams apie Lietuvą, gėrintis mažųjų šokėjų pasirodymais, visiems buvo gera ir džiugu. Visiems buvo smagu pabūti kartu, pajusti, kad kiekvienas yra rūpimas, gerbiamas, mylimas, kad niekas neliko užmirštas.

Mokytoja Neringa Mudėnienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.