Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.05
Meras pasveikino dviračių žygio dalyvius

Spalio 5 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis pasveikino Lietuvos pasieniečius, dalyvaujančius Ignalinos pasienio rinktinės organizuotame dviračių žygyje „Rudeninės Aukštaitijos keliais“. Žygio dalyviai iš Ignalinos, taip pat Vilniaus, Varėnos, Pagėgių, Pakrančių apsaugos pasienio rinktinių ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato startavo Palūšėje, aplankė Kaltanėnų dvarą, Linkmenis, Ginučius ir startavo Palūšėje.  


 

Meras pasidžiaugė gražia iniciatyva ir visiems linkėjo gerai praleisti laiką, pasigrožėti rudeninėmis Ignalinos krašto gamtos panoramomis. Kaip sakė Ignalinos pasienio rinktinės vadas Saulius Tamulevičius, tokie žygiai organizuojami kasmet ir tai puikus būdas pareigūnams ir jų šeimų nariams susitikti ir pabendrauti neoficialioje aplinkoje. Vadas dėkojo merui, kad šių metų žygį parėmė savivaldybė ir jam įteikė žygio maršrutą bei keramikės Jolitos Bužinskienės sukurtą medalį. Tokius medalius gavo visi žygio dalyviai.  

 

 

parengė Lina kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.