Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.15
Meras susitiko su festivalio „Galapagai“ organizatoriumi

Kovo 15 d. savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis susitiko su muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ iniciatoriumi ir organizatoriumi Algirdu Barniškiu-Blėka.


 

2019 metų liepos 26–27 dienomis vienas didžiausių ir svarbiausių muzikos festivalių atkeliauja į Ignalinos rajoną. Penkios festivalio scenos įsikurs Palūšėje, šalia Meironų kaimo.

Meras ir festivalio organizatorius aptarė renginio klausimus. Algirdas Barniškis padėkojo savivaldybės merui už gražias iniciatyvas ir pasidžiaugė šio krašto svetingumu. Palūšė ir jos apylinkės, pasak organizatorių, jiems buvo tikras atradimas.

Tikimės, kad didžiausią festivalių patirtį Lietuvoje sukaupę „Galapagai“, 9-ąjį savo renginį pristatę Ignalinos rajone, ir toliau džiaugsis šia vieta, kur, kaip sakė Algirdas Barniškis, „viskas natūraliai sukurta festivaliui“.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.