Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.13
Mes tikime laisve

Naujojo Daugėliškio kaimo seklyčios laisvalaikio organizavimo specialistė Aldona Jankauskienė visus Daugėliškio krašto gyventojus kovo 11 d. pakvietė susiburti, kad kartu paminėtume  iškilią datą - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Ši diena viena brangiausių kiekvieno Lietuvos piliečio širdžiai. Gal sutapimas, o gal ir ne, kad kovo 11-ąją švenčiame lygiai praėjus savaitei nuo kovo 4-osios - Lietuvos globėjo šv. Kazimiero šventės.


 

Bet argi mūsų laisvė nėra stebuklas? Į galvą ateina poeto Liudviko Jakimavičiaus mintis, kad tikra laisvė yra iš Dievo, jei laisvė nėra iš Dievo, ji yra tikrų tikriausia vergija.  Renginį pradėjo Daugėliškio krašto patriotės, Ignalinos savivaldybės tarybos narės Indrės Gruodienės šiltas ir įtaigus žodis. Kalbėtoja savo sveikinimą baigė poetės Janinos Degutytės posmais apie Lietuvą: "Tu - mažutė, tu telpi visa/ Į Čiurlionio karalių delnus.../ Tu - riekelė duonos kasdieninės/ Ant pasaulio vaišių pilno stalo..." Tada susirinkusiems nuostabų koncertą dovanojo Strigailiškio meno mylėtojų kolektyvas "Eldija", vadovė Rima Grušnienė. Savo pasirodymą svečiai pradėjo "Tautiška giesme". Pojos skambėjo daug viena už kitą gražesnių dainų apie Lietuvą, mamą, meilę. Žiūrovus jaudino ir tėvynei skirtos eilės bei  armonikieriaus griežiami kūriniai. Susirinkusieji nuoširdžiai dėkojo gausiais aplodismentais, o ypač žavėjo jaunosios Gintarės Lukijanskaitės talentas ir šiluma -geramatyti jauną žmogų dosniai besidalijantį savo dovanomis su kitais. Iš širdies dėkojame "Eldijai" ir tikimės, kad tai tikrai ne paskutinis mūsų susitikimas.

 

Rolandas Česliokas

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.