Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.07
Motinos dienos popietė Linkmenyse

Mama – tai mūsų Angelas žemėje. Gegužės mėnesio pradžioje, kai žemė išsipuošia gėlėmis ir žydinčiais sodais, minima Motinos diena. Jos meilė, rūpestis šiluma lydi mus nuo pat gimimo, be jos nebūtų  mūsų, kiekvieno pradžia prasideda po mylinčia motinos širdimi.  Popietė Linkmenų kaimo seklyčioje prasidėjo nuo šilčiausių sveikinimų ir linkėjimų žodžių pačiam brangiausiam žmogui - Mamai.


"Mama – pats svarbiausias žmogus mūsų gyvenime, tad būkit laimingos, stiprios, mylimos ir reikalingos“ – linkėjo susirinkusioms motinoms savo nuoširdžioje kalboje  Linkmenų  seniūnas Jonas Alekna.

Kiekvienai popietėje dalyvavusiai mamai buvo įteikta kvepianti žvakė – kaip simbolis namų jaukumo,  šviesos ir šilumos.


 
 
 
 
 Jautrias, širdį suvirpinusias, o kai kam ir ašarą tylomis nubraukti privertusias dainas dainavo etnografinis ansamblis ,,Linkmena“ (vadovė Ona Kliševičienė). Savo melodijas dovanojo muzikantai Vanda Miloš ir Darius Šerėnas, mintimis apie savo mamas ir pačių išaugintus vaikus dalinosi Žaneta Kibickienė, kuri specialiai popietei apsirengė taškuota mamos suknele, pasipuošė mamos papuošalu.  Ji sveikindama mamas klausė, kodėl dabar mamos turi tiek  mažai vaikų. 


 
Kaip sunku vienai į kelią išleisti septynis vaikus,  pasakojo Veronika Aviltienė. Kad mamos suranda laiko ir dainai  sudainuoti ir knygą paskaityti, ir vaikus ar anūkus į biblioteką atlydėti –kalbėjo bibliotekininkė Danutė Daubarienė. Vaišinantis arbata, pyragais, tortais ir kitais skanumynais, laikas prabėgo labai greitai.

O ansamblio ,,Linkmena“ moterys  kartu su muzikante išskubėjo  į Tverečių, kur savo dainas, pasakojimus ir eiles dovanojo  ten gausiai susirinkusiems ir labai šiltai  mus priėmusiems žiūrovams.

Linkmenų kaimo seklyčios laisvalaikio organizatorė Marytė Alesionkienė 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.