Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.03.12
Naujajame Daugėliškyje

Minint Lietuvos valstybės šimtmetį ir nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 10 d.  Naujojo Daugėliškio miestelyje vyko renginys "Mūsų nepamiršta istorija į dabartį", kuris prasidėjo šventomis mišiomis, aukotomis už laisvės gynėjus, savanorius. Po mišių atminimą pagerbėme ir Tautišką giesmę sugiedojome prie paminklo savanoriams Abaravičiams, uždegėme žvakeles prie kryžiaus laisvės gynėjams atminti. Vėliau  rinkomės į  kaimo seklyčią, kur vyko minėjimas, koncertas ir šiltas pasibuvimas.


Labai džiaugiamės, kad į renginį net iš Vilniaus atvyko mūsų krašto patriotė, lietuvybės puoselėtoja, guvi, energinga Birutė Raginytė - Žemaitienė. Nuoširdžiai dėkojame ir visiems tąkart buvusiems kartu. Esame tikri lietuviai ir švenčiame kartu su visa Lietuva!

 

Aldona Jankauskienė

Naujojo Daugėliškio kaimo seklyčios laisvalaikio organizatorė

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


 







 


 

 



  


 

 
 

 




 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.