Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.01
Naujajame Ignalinos rajono socialinių paslaugų centre paminėta Socialinių darbuotojų diena

Rugsėjo 28 dieną Ignalinos rajono socialinių paslaugų centre surengta nuoširdi ir šilta šventė, skirta Lietuvos socialinių darbuotojų dienai. Tai kartu buvo ir šios įstaigos prisistatymas visuomenei.


 

Vos 5 mėnesius gyvuojančiame centre dirba 45 žmonės: socialiniai darbuotojai, darbo su šeimomis specialistai, lankomosios priežiūros darbuotojai, atvejo vadybininkai ir kt. Visi tie, kurie bendrauja su pagalbos, užuojautos, paramos stokojančiais žmonėmis, lanko ir prižiūri senelius jų namuose, padeda šeimoms, rūpinasi vaikų saugumu ir gerove, kenčiančiais nuo priklausomybių ir kitų ligų.  Tarsi gyvena tų žmonių gyvenimus, žino problemas ir ištinkančias situacijas. Jų veiklos prasmė ir sudėtingumas  dažnam nelabai suvokiami dalykai. Kartais tai gali būti panašu į  pamesto rakto ieškojimą, tačiau būna, kad raktas surandamas, nes kaip buvo minėta renginyje, kiekviena istorija turi tą vienintelį savo raktą.  

„Kas būtų šie gražūs pastatai, jei ne jūs. Esame puikus kolektyvas. Per trumpą laiką mes susibūrėme į šaunią komandą, žinome savo tikslus ir misiją. Mes padeda žmonėms, darome jų gyvenimą malonesnį ir patogesnį...“,– kalbėjo centro vadovė Roma Ksenzovienė. Ji ypač dėkojo daug jai talkinančioms, nuoširdžioms ir savo darbą mylinčioms socialinei darbuotojai Aldonai Laptevienei, atvejo vadybininkei Ritai Dervinienei, slaugytojai Daivai Jasiulionienei ir visiems po rajoną išsibarsčiusiems darbuotojams, su kuriais dar bus progų artimiau susipažinti.

Kantrybės, stiprybės ir sveikatos ypač jautrioje srityje dirbantiems socialiniams darbuotojams linkėjo renginyje dalyvavęs savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis. Meras kartu su savivaldybės administracijos Socialinės  paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina pasveikino centro vadovę ir įteikė padėkas bei gėles socialinėms darbuotojoms.

Už nuoširdų ir atsakingą darbą pasveikintos: lankomosios priežiūros darbuotoja Ramunė Čeberiokienė, atvejo vadybininkė Rita Dervinienė, lankomosios priežiūros darbuotoja Magda Švolka, socialinės darbuotojos darbui su šeimomis  Edita Janutėnienė ir Nijolė Kriaučiūnienė.

Meras H. Šiaudinis prisiminė centro kūrimo darbus, džiaugėsi, kad visa veikla dabar yra sustyguota, o anksčiau seniūnijose dirbusių socialinių darbuotojų veiklos specifika nepasikeitė. Meras taip pat pastebėjo, kad šiuo metu mūsų žmonės gaunamų paslaugų kiekiu darosi panašūs kitų Europos šalių gyventojus, o tokių paslaugų ateityje ir šio centro funkcijų tik daugės. „Socialinėms reikmėms savivaldybė išleidžia apie 3 milijonus eurų. Norisi tikėta, kad didžioji dalis šių lėšų yra tinkamai panaudojama ir žmonėms tikrai reikia tokios pagalbos...“,– sakė meras.

Centro vadovę viso kolektyvo vardu pasveikinusi Rita Dervinienė dėkojo už gražią šventę, malonų bendravimą ir šilumą. O šventė buvo pradėta ir toliau tęsėsi su populiaraus Ignalinos krašto atlikėjo Gintauto Juodagalvio dainomis. Niekas neskubėjo skirstytis, nes dar laukė vaišės ir malonus bendravimas. Smagu trumpam pamiršti darbą ir jo problemas, kad paskui su naujomis jėgomis ir geru jausmu širdyje galėtum eiti toliau kasdienybės keliu.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.