Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.08
Naujos viltys dėl gamyklos Mikalave

Dar 2013 metais Ignalinos rajone ir už jo ribų praskriejo žinia apie Naujojo Daugėliškio seniūnijos Mikalavo kaime statomą modernią medžio anglies gamyklą. Gamykla buvo pastatyta ir pradėjo darbą, tačiau vėliau didelės viltys subliuško, gamyba sustojo. Gamyklos atgimimas prasidėjo 2018 metais, kai ją įsigijo UAB „Onyks“.


Naujieji savininkai yra iš Pietų Korėjos. Jie labai entuziastingai ėmėsi darbo, įvertino įrangą ir nusprendė, kad ji nėra tinkama ir turi būti keičiama. Praeitą savaitę gamykloje apsilankė savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis. Jis susitiko su minėtos įmonės atstovais ir domėjosi būsima veikla bei perspektyvomis. Šiuo metu baigiami montuoti du katilai ir artimiausiu metu bus atliktas jų bandymas. Tikimasi, kad dar šią vasarą pastatyti 6 katilus ir įdarbinti apie 20 žmonių.  Pagrindinė gamyklos produkcija – buitiniam naudojimui skirta medžio anglis.

Medžio anglies gamybos įrangą montuojantys darbininkai atvykę iš Pietų Korėjos. Jie jau kelis mėnesius gyvena Lietuvos žiemos sporto centro viešbutyje. Gamyklos savininkai nusiteikę optimistiškai ir tiki sėkminga jos veikla.

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

Nuotraukos įmonės


 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.