Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.07.05
Padėkota festivalio "Ežerų sietuva" organizatoriams ir talkininkams

13-tasis tarptautinis liaudiškos muzikos ir šokių festivalis „Ežerų sietuva 2019“ Ignalinoje paliko gražių prisiminimų. Daug žmonių dirbo ir talkino organizatoriams, kad šventė vyktų sklandžiai ir būtų tikrai įspūdinga. Liepos 4 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas nuoširdžiai padėkojo festivalio organizatoriams, koncertavusiems Ignalinos kolektyvams ir savo laiką neatlygintinai skyrusiems ir labai atsakingai užsienio kolektyvus globojusiems bei vertėjavusiems savanoriams.


Kartu su mero pavaduotoju Manfredu Žymantu ir savivaldybės administracijos direktore Jūrate Balinskiene meras įteikė padėkas, dovanas ir gėles savanorėms Tomai Grajauskaitei ir Jelenai Jusis. Už kūrybingą ir kokybišką renginio organizavimą dėkota Ignalinos kultūros ir sporto centro Kultūros skyriaus kolektyvui, už puikius pasirodymus festivalio koncerte – Ignalinos kultūros ir sporto centro liaudiškų šokių grupei „Gaja“, jos vadovei Elytei Skripkauskienei ir liaudiškos muzikos kapelai „Ringė“ ir vadovei Frančeskai  Skačkauskienei.  

Kalbėta apie festivalio „Ežerų sietuva“ reikalingumą. Anksčiau vykęs net septyniose Utenos apskrities savivaldybėse, dabar festivalis sumažėjo iki trijų: Ignalinos, Molėtų ir Švenčionių. Kaip sakė renginiuose dalyvavęs mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, su šių savivaldybių vadovais sutarta „Ežerų sietuvą“ globoti ir toliau. Visus  festivalio koncertus puikiai prisimenanti kolektyvo „Gaja“ vadovė E. Skripkauskienė džiaugėsi šių metų pasirodymais, įspūdingomis svečių programomis. „Kaip gera, kad vietiniai žmonės pamato ne tik mūsų kultūrą, bet ir gali pasidžiaugti įvairių šalių, net ir labai egzotiškų, muzika, daina ir šokiais...“,– sakė vadovė.  

Meras J. Rasikas pastebėjo, kad apie festivalio šventę Ignalinoje jis girdėjo daug gerų atsiliepimų, nors pats ir negalėjo dalyvauti, nes tuo metu su delegacija buvo išvykęs į Čekijos Prachaticės miestą, kur dvi dienas vyko tradicinė miesto „Auksinio druskos takelio“ šventė. Meras pasidalijo įspūdžiais, savo prisiminimus pasakojo ir šioje šventėje ne kartą dalyvavę kolektyvų vadovės. Trumpas padėkos susitikimas buvo nušviestas šypsenomis ir gražiomis kultūrinės ateities viltimis.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.