Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.08.08
Palūšės regatos šventės tinklinio ir krepšinio turnyruose dalyvavo virš 80 dalyvių

Rugpjūčio 5 d. Palūšės regatos šventėje vyko merginų ir vaikinų paplūdimio tinklinio 2x2 turnyrai, bei krepšinio 3x3 varžybos.

Merginų tinklinio turnyre dalyvavo 6 komandos. Po pirmojo etapo pusfinalyje Aušra Kisieliūtė ir Julija Smilgaitė 2:0 įveikė Sandros Sukovaitės ir Akvilė Verseckaitės duetą „Expromtu“, o Adelės Audickaitės ir Gabijos Kugaudaitės komanda „Pikaso“ 2:0 nugalėjo Gretos Adamavičiūtės ir Ievos Aškelėnaitės porą pavadinimu „20+“.

Trečiąją vietą turnyre laimėjo komanda „20+“, mažajame finale rezultatu 2:1 įveikusi duetą „Expromtu“. Turnyrą laimėjo „Aušra ir Julija“, finale 2:1 nugalėjusios „Pikaso“.

Prizininkėms atiteko medaliai, nugalėtojoms taip pat įteiktos asmeninės taurės.

Iš kairės: Greta Adamavičiūtė, Ieva Aškelėnaitė ("20+"), Julija Smilgaitė, Aušra Kisieliūtė ("Aušra ir Julija"), Gabija Kugaudaitė ir Adelė Audickaitė ("Pikaso")

Vyrų tinklinio varžybose dalyvauti panoro net 20 komandų. Toks komandų skaičius yra rekordinis Palūšės regatos šventėse.

Vyrų dvejetai burtų kelių buvo suskirstyti į 4 pogrupius. Po pirmojo etapo kovas dėl apdovanojimų tęsė 8 stipriausios komandos.

Ketvirtfinalius įveikusios komandos pateko į finalinį ketvertą. Pirmajame pusfinalyje „Linkmenai“ (Liudvikas Gruodis ir Alfredas Jurgelevičius) 15:21 nusileido komandai „Pusantro“ (Elvis Gotovskis ir Artūr Lukašonok). Antrąjį pusfinalį laimėjo „Paulius ir Vytas“ (Paulius Vielys ir Vytas Kisielius) 21:18 įveikę „Ne tinklininkus“ (Giedrius Kamarauskas ir Mikas Juodagalvis).

Mažajame finale „Linkmenai“ 21:15 nugalėjo „Ne tinklininkus“, o turnyrą laimėjo Pauliaus ir Vyto duetas 21:14 pranokęs komandą „Pusantro“.

Prizininkams atiteko medaliai, nugalėtojams taip pat įteiktos asmeninės taurės.

Iš kairės: Artūr Lukašonok, Elvis Gotovskis ("Pusantro"), Paulius Vielys, Vytas Kisielius ("Paulius ir Vytas"), Liudvikas Gruodis, Alfredas Jurgelevičius ("Linkmenai")

Vyrų krepšinio turnyre užsiregistravo 9 komandos. Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į 3 pogrupius, kurių nugalėtojai iškart pateko į finalinį ketvertą. Antrąsias vietas grupėse užėmusios komandos rungėsi tarpusavyje dėl vienos likusios vietos stipriausiųjų ketverte. Geriausiai atkrintamosiose varžybose sekėsi komandai „Linkolnai“ iš Ignalinos (Grigorijus Orlovas, Gytis Slapšys, Haroldas Butnorius ir Arminas Telyčėnas), kuri pateko į pusfinalį ir rezultatu 5:16 pralaimėjo komandai „BMW“ (Žygimantas Kulda, Evaldas Luneckas, Deividas Luneckas, Dovydas Romančenko). Kitame pusfinalyje „Na ura“ (Gelmis Ramaneckas, Miglius Veršekys, Edvinas Slapšys, Valius Sipčenko) 13:11 įveikė „Vaišniūnskus“ (Ugnius Luneckas, Liudvikas Rukšėnas, Julius Rukšėnas).

Mažąjį finalą ir trečiąją vietą turnyre laimėjo „Vaišniūnski“ 15:6 įveikę „Linkolnus“. Turnyro nugalėtojais tapo komanda „BMW“, finale 10:6 nugalėjusi „Na ura“.

Po varžybų prizininkams buvo įteikti medaliai, nugalėtojams atiteko čempionų taurė.

Komandos iš kairės: "Na ura", "BMW", "Vaišniūnski"