Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.12.03
Panevėžio AVMI Ignalinos poskyryje keičiasi mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas

2019 m. sausio 1-ąją įsigaliosiantys Viešojo administravimo įstatymo pakeitimai bei nauja Valstybės tarnybos įstatymo redakcija lemia ir Valstybinės mokesčių inspekcijos struktūros pokyčius: nuo ateinančių metų pradžios nelieka departamentų direktorių pavaduotojų, skyrių vedėjų pavaduotojų bei poskyrių vedėjų pareigybių. Taip pat keičiamas gyventojų aptarnavimo laikas Panevėžio AVMI Ignalinos, Kupiškio ir Pasvalio poskyriuose.


Nuo Naujųjų metų keičiasi visų apskričių valstybinių mokesčių inspekcijų, o taip pat ir Valstybinės mokesčių inspekcijos, struktūra. Šiuo atveju Ignalinos poskyryje, kaip ir kai kuriuose kituose Mokesčių inspekcijos poskyriuose, keičiasi mokesčių mokėtojų aptarnavimo darbo laikas.

Nuo gruodžio 3-osios Ignalinos poskyryje mokesčių mokėtojai aptarnaujami pirmadieniais - penktadieniais nuo 8 iki 14 val., be pietų pertraukos.

Nebuvo ir nėra kalbos, kad Mokesčių inspekcijos padalinių darbuotojų neliks ar jie bus perkelti į kitus miestus. Tiesiog perskirstomi darbo krūviai taip, kad mokesčių specialistai klientus aptarnautų ne pagal teritoriją, kaip yra iki šiol, bet pagal jų atliekamas funkcijas. Tai leis kuo efektyviau naudoti turimus finansinius bei žmogiškuosius resursus, ugdyti darbuotojų kompetenciją.

Pastebima, kad gyventojai vis aktyviau naudojasi VMI teikiamomis elektroninėmis paslaugomis, ypač nemažai nuolat besinaudojančių „Mano VMI“ – elektroninių paslaugų sritimi, kur pateikiama mokesčių mokėtojui aktuali asmeninė informacija.

Be galo svarbu, kad ir vietinių įstaigų darbuotojai žinotų, nepamirštų apie darbo laiko pasikeitimą ir nesiųstų į Ignalinos poskyrį tvarkytis mokestinių reikalų, pavyzdžiui, po 14 valandos. Kalbame apie notarus, Darbo biržos, Savivaldybės, Sodros, Policijos komisariato, Maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinės žemės tarnybos, Žemės ūkio konsultavimo tarnybos, Verslo informacijos centro, teismų, ligonių kasų ir kitų įstaigų atstovus. Būtume labai dėkingi už supratingumą ir pagalbą.

Priminsime, kad gyventojus visuomet raginame ir kviečiame aktyviai naudotis VMI e. paslaugomis, prisijungus prie „Mano VMI“ sistemos, Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) – gyventojas jomis naudojasi neišeidamas iš namų, norimu laiku – darbo dieną ar savaitgalį.

Daugiau informacijos mokesčių klausimais visuomet galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt.

VMI primena, kad savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima paskambinus telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

 

 

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.