Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.09.12
Paplūdimio tinklinio varžybos Dūkšte „Sudie vasara“

2017 m. rugpjūčio 26-ąją po kelių dienų lietaus išaušo gražus šeštadienio rytas. Kaniūkų kaimo ir Dūkšto krašto bendruomenės ant Parsveto ežero kranto esančioje tinklinio aikštelėje organizavo paplūdimio tinklinio varžybas 2x2, kuriose varžėsi 6 vyrų ir 2 moterų komandos. Varžybų dalyviai smagiai praleido laiką, o nugalėtojai apdovanoti medaliais. Vasara Dūkšte palydėta sportiškai. 


      Vyrų (vaikinų) ir moterų (merginų) komandos varžėsi rato varžybų sistema.

      Nuo pirmo teisėjo švilpuko užvirė tikra kova aikštelėje. Keitėsi komandos aikštelėje o žiūrovų aplink aikštę vis daugėjo. Palaikymas ir gražus oras varžybų dalyviams suteikė motyvacijos bei jėgų.

      Po merginų  grupės varžybų pabaigos išaiškėjo prizininkės. Antrąją vietą iškovojo Rūtos Šakalytės ir Simonos Ramelytės komandos duetas, o varžybų nugalėtojomis tapo Aušros Kisieliūtės ir Vitos Juravičiūtės komandos duetas.

      Pasibaigus vyrų rato varžybų etapui, po labai įtemtos ir daug jėgų pareikalavusios kovos aikštelėje, išaiškėjo keturi stipriausi varžybų duetai: ketvirtąją vietą užėmė Ryčio Šakalio ir Pauliaus Drabato komandos duetas, beje, šis duetas vaikinų grupės varžybų etape buvo pirmi; trečiąją vietą iškovojo Antono Kovaliausko  ir Andriaus Šiugždinio komandos duetas, antrąją vietą iškovojo Gyčio Lunecko ir Karolio Alėjūno duetas, o varžybų nugalėtojais tapo svečių iš Ignalinos Fernando Juchnevičiaus ir Šarūno Lisausko komandos duetas.

      Varžybų prizininkai apdovanoti gera nuotaika ir medaliais.

      Po įtemtų ir karštų kovų aikštelėje varžybų dalyviai galėjo atsivėsinti šalia esančiame  Parsveto ežero vandenyje.

 

 

      

Už informaciją ir nuotraukas dėkojame  Antanui Šakaliui 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.