Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.02.05
Paroda, spinduliuojanti meilę ir šilumą

Vasario 2 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje nuoširdžiai ir šiltai sutikta rajono neįgaliųjų draugijos narių Lietuvos 100-mečiui skirta kūrybos darbų paroda „Laukas. Pieva. Kelias. Upė. Vienas žodis – Lietuva". Nuostabūs, įvairiomis technikomis sukurti paveikslai, rankdarbiai iš odos, keramikos, karoliukų – tai vis dailiųjų rankų būrelį lankančių žmonių maži stebuklai, kuriuos jie nori parodyti visiems kaip savo širdžių, savo darbštumo dovaną Lietuvai. Kūrybos parodos draugijos patalpose rengiamos kasmet, ten yra ir nuolatinė ekspozicija. Na o šįkart norėta sukauptu lobynu pasidžiaugti plačiau, padėkoti patiems kūrybingiausiems.


 

„Net nežinau, kaip jūsų darbus galėčiau įvertinti. Juose sudėta tiek nuoširdumo, tiek kantrybės ir meilės.  Jaučiuosi taip, tarsi būtumėte įkūrę dailės akademiją. Dėkoju,  kad  puošiate Ignaliną, kad esate tokie aktyvūs ir apie mūsų kraštą skleidžiate gerą žinią. “,– sakė meras Henrikas Šiaudinis ir dėkojo už tokį gražų prisidėjimą prie Lietuvos 100-mečio renginių. Meras kartu su Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina įteikė savivaldybės dovanas draugijai ir Dailės būrelio vadovei Zofijai Laurinėnienei.

 

Jai tądien buvo išsakyta daug  šiltų padėkos žodžių. Zofija Laurinėnienė – žinoma verbų rišėja, perduodanti savo žinias ir sugebėjimus įvairiuose mokymuose, dalyvaujanti mugėse, šventėse. Parodoje eksponuojami jos paveikslai tiesiog stebina kūrybiškumu ir išmone. Sudėlioti  iš įvairiausių sėklyčių, augalėlių, kitų gamtinių medžiagų, jie prakalba į širdis prasmingais raštais ar  mielais širdžiai kaimo vaizdais. Pati Zofija žmones prie savęs traukia savo nuoširdumu, paprastumu. Visada tokia tyli, kukli, mažakalbė, tačiau viduje sauganti įstabius dvasinius turtus, kuriuos liete lieja.

Zofija dėkojo savo didžiausiai pagalbininkei, kūrybingajai  mokytojai Oliai Kajėnienei, kuri turi Dievo dovaną atrasti žmoguje slypinčius talentus. Be šių dviejų moterų darbų parodoje dar galima pamatyti Irenos Skrebutėnienės, Danutės Kuodienės, Genoratos Vicko, Valerijos Baušienės, Renės Pečiulevičienės, Danutės Rakickienės, Danutės Bučelienės, Zitos Medeišienės, Serafimos Šerėnienės, Rimanto Vaickaus darbų. Visiems autoriams buvo įteiktos Ignalinos viešosios bibliotekos direktorės Loretos Aleknienės padėkos. Ji taip pat padėkojo renginį vedusiam ir jį labai atsakingai organizavusiam Albinui Jakimavičiui. Stiprybės ir sveikatos draugijos nariams linkėjo Dūkšto globos namų Dienos socialinės priežiūros centro vadovė Roma Ksenzovienė. Žmonių kūrybiškumu žavėjosi, Zofijos ir Olios talentą gyrė dailininkė Nijolė Trinkūnienė ir keramikė Aldona Jakubovskienė.  

 

Albinas Jakimavičius pasidžiaugė aktyvia draugijos  narių kultūrine, menine, sportine veikla, išvykomis ir prasmingais susitikimais, gražiu bendravimu ir vienas kito palaikymu. Prisimintos gražiausios praėjusių metų akimirkos: kalendorinės šventės, ansamblio „Putinas“ 20-mečio koncertas, 10-osios Rytų Lietuvos sporto žaidynės, dalyvavimas Vilniaus dienų renginiuose, vokalinių ansamblių festivalyje Rokiškyje, koncerte Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje ir kt. Na o renginio dalyvius muzika ir jautriomis dainomis džiugino draugijos kapela „Putinėlis“. Draugijos moterys visiems išdalijo saldžias dovanėles su padėkos žodžiais. 

Paroda veiks bibliotekos mažojoje salėje (I aukštas) iki kovo 10 d.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.