Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.03
Pasidalinkime gerumu

Spalio 4 diena Šv. Pranciškaus ir Pasaulinė gyvūnijos diena. Pasidalinkime gerumu ir suteikime džiaugsmą mūsų mažiesiems draugams. „Šaltinėlio" mokykloje organizuojama gerumo akcija „Padėkime beglobiams katinėliams ir šuneliams". Labai prašome, kas galite, atneškite lauktuvių mažiesiems beglobiukams: maisto, vaistų, nereikalingų antklodžių, pagalvių, čiužinių, striukių, paltų, laikraščių ir pan. Visos gėrybės ir daiktai bus nuvežti į Utenos gyvūnų globos namus, dalis maisto bei vaistų liks Ignalinos beglobiams katinėliams.


 

Kokių dažniausiai  reikia gyvūnėliams vaistų, teiraukitės veterinarinėje vaistinėje arba socialiniuose tinkluose. Suaugusieji savo gražiais pavyzdžiais ugdome vaikuose dorines vertybes: atjautos, pagarbos, supratimo, meilės jausmus. Taigi parodykime gražius pavyzdžius atjausdami beglobius katinėlius ir šunelius. Iš anksto nuoširdžiai dėkojame.  

Lauktuvių laukiame iki spalio 10 dienos.

Teiraukitės telefonu: 8-672-02425.

Lauktuves priimame Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.