Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
Pasitikėjimo ugdymo programa

 

Pasitikėjimo ugdymo programa

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. gegužės 21 d. įsakymas Nr. V2-354 „Dėl pritarimo Pasitikėjimo ugdymo programai“  

 

PUP rekomenduojama įgyvendinti klasių valandėlių metu. Kiekvienam mokiniui mokymosi mokykloje laikotarpiu visas PUP temas patariama išklausyti ne mažiau kaip po du kartus: vieną kartą 5–8 klasėse ir vieną kartą 9–12 klasėse. Visas PUP temas konkrečioje klasėje siūloma nagrinėti nuosekliai, tais pačiais mokslo metais. Dėstant PUP temas, rekomenduojama atsižvelgti į vaikų amžių, jų brandą ir iš siūlomų užduočių pavyzdžių parinkti labiausiai tinkančias konkrečiai klasei.

Viena PUP tema skirta mažiausiai vienai klasės valandėlei, bet ją galima nagrinėti ir 2–3 užsiėmimus.

 

Pasitikėjimo ugdymo programa (toliau – PUP) parengta įgyvendinant projektą „Lyderių laikas 2“ kaip verslumą skatinanti priemonė ir yra Ignalinos rajono savivaldybės lyderystės plėtros modelio „Verslumo skatinimas ugdant pasitikėjimą“ sudėtinė dalis (skaityti daugiau).

PUP tikslas – ugdyti savęs pažinimu besidomintį mokinį, gebantį diskutuoti, siūlantį ir įgyvendinantį idėjas, pasitikintį savimi ir kitais.

PUP uždaviniai: pažinti save; tobulinti bendravimo įgūdžius; įgyti drąsos veikti.

 

Lankstukas apie PUP

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-20 10:53:20
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.