Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.06
Pasveikinta Pipiriškės kaimo 90-metė

Jau tapo tradicija sveikinti garbaus amžiaus sulaukusius seniūnijos gyventojus. Kovo 3-ą d. garbingo 90-mečio proga seniūnas pasveikino Stasę Skudutienę, gyvenančią Pipiriškės kaime.  Stasė džiaugėsi sulaukusi garbingų svečių ir gausaus  būrio giminaičių. 
 
 
Moteris  sunkiai vaikšto, jau keleri metai nusilpo regėjimas, bet džiaugiasi gerais vaikais, kad yra prižiūrėta ir viskuo aprūpinta. Kai mirė Stasės vyras, dukra atsikraustė į tėviškę ir iki šiol mamos neapleidžia.  Kaip pati sako  „dukra Birutė -  jos kojos ir akys“. Moteris be galo nuoširdi, svetinga, mylinti žmones ir gyvenimą. Gal ant jo ir pykteli, kad senatvė sunki, bet kiekvienam savo... Stasė su šeima gyveno ūkiškai, visą gyvenimą dirbo, didelį laiko tarpą augino veršelius Papravelės fermoje. Su vyru užaugino tris dukras ir sūnų, sulaukė šešių anūkų ir penkių proanūkių.  Sveikatos, stiprybės Jums bei dievo palaimos.

Ignalinos seniūnijos specialistė Birutė Lukošiūnienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.