Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.06.04
Pasveikinta garbinga jubiliatė

Birželio 3 dieną jubiliejaus proga pasveikinta 90-metė Dūkšto gyventoja Apolonija Jaura. Sveikatos, šviesių dienų ir artimų žmonių šilumos jai linkėjo savivaldybės meras Justas Rasikas, seniūnas Vytautas Kazėnas ir bendruomenės pirmininkė Onutė Zaleckienė.


Baltai pasipuošusi baltagalvė jubiliatė džiaugėsi svečiais, sodino prie stalo, vaišino. Gyvena ji nuostabiai gražioje vietoje prie Dūkšto ežerėlio kartu su savo dukterėčia Elena, kuri vos dvejais metais už ją jaunesnė. Nors ir jaunesnė, bet po patirto insulto ji ir silpnesnė, labai sunkiai vaikštanti, todėl moteriai reikalinga nuolatinė priežiūra. Apolonija savo šeimos neturi, vyro neteko labai seniai, dar jaunystėje, gyveno viena, todėl ir atsikraustė pas giminaitę jai padėti. Abi senoles kasdien aplanko socialinė darbuotoja Natalija, kuri joms tapo labai artima. Moteris džiaugiasi, kad  globojamos močiutės labai geros, gražiai sugyvena, todėl ir jai čia gera būti ir abiems padėti.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.