Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.08
Pasveikinta vyriausia Strigailiškio kaimo gyventoja

Ką tik atšventusi savo vardadienį, kovo 7 d. Kazė Talačkienė atšventė savo gražų 90-ties metų jubiliejų. Garbingo jubiliejaus proga pasveikino Ignalinos seniūnijos seniūnas  Jonas Polito, seniūnijos specialistė Birutė Lukošiūnienė ir Strigailiškio kaimo bendruomenės pirmininkė Rima Grušnienė.Visi  linkėjo sveikatos, visuomet būti apgaubtai  artimųjų šilumos ir Dievo palaimos.


 


 
 
 
 
Guvi, puikią atmintį turinti senolė išklausė sveikinimus, pasakojo apie savo gyvenimą, prisiminė jaunystę, kad įgijusi agronomės specialybę pagal paskyrimą atvyko dirbti į Ignalinos rajoną, Ignalinos žuvininkystės ūkį. Vaikystė ir jaunystė prabėgo Zarasų rajono, Paskardiškio kaime. Jos  šeima buvo didelė, užaugo keturios seserys ir keturi broliai. O dabar iš gausios šeimos jau likau viena. Kazė susipažinusi su  Pranciškumi dirbusiu Ignalinos žuvininkystės ūkyje vyr. agronomu sukūrė šeimą. Jiedu užaugino dukrą ir tris sūnus, susilaukė vienuolikos anūkų ir vienuolikos proanūkių. Tai labai nuoširdi, linksma, svetinga, mylinti žmones ir gyvenimą. Ji daug metų dainavo Strigailiškio moterų ansamblyje. Vyrą jau palaidojo prieš dvidešimt metų. Šiuo metu ji gyvena su dukra. Džiaugiasi savo gerais vaikais, marčiomis anūkais ir proanūkiais. Atsisveikindama  visiems nuoširdžiai dėkojo, kad  ją taip pagerbė.

Strigailiškio laisvalaikio organizatorė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.