Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.04.16
Pavasario mugė Ignalinoje

Balandžio 14 dieną Ignalinos Laisvės aikštėje vyko tradicinė pavasario mugė. Oras buvo puikus ir prekeivių bei pirkėjų netrūko.  Malonu buvo pasivaikštinėti, pasidžiaugti įvairiais augalėliais, žydinčiomis gėlėmis, darbščių tautodailininkų kūriniais, užuosti skanių kvapų.


Kaip ir visada  populiariausia prekė buvo vaismedžiai, vaiskrūmiai, įvairūs dekoratyviniai medeliai ir krūmai, gėlių daigai, sodinukai. Medelynų atstovai, pavieniai pardavėjai buvo įsitaisę abipus Ateities gatvės. Pirkėjai domėjosi ir kainomis, ir stengėsi kuo daugiau sužinoti apie augalą. Kitos populiarios mugės prekės buvo rūkyti mėsos gaminiai (lašiniai, kumpiai, dešros, vyniotiniai) ir skaniausi kepiniai (pyragai su įvairiausiais įdarais, sausainiai ir kitokie skanėstai).

Aikštėje tai vienur, tai kitur galėjai pasigrožėti tautodailininkų dirbiniais: pūpsojo galybė pintų krepšių ir krepšelių, akį traukė mediniai baldai, drožiniai, dirbiniai iš odos.  Galėjai pasigrožėti įvairiais veltinio gaminiais, papuošalais, nusipirkti suvenyrų. Mugėje dalyvavo ir Ignalinos krašto žmonės.

Kalvystės meną demonstravo Raimondas Žievys su pagalbininku Sigitu. Kaip ir žadėjo organizatoriai, sulaukta daugiau nei šimto prekybininkų iš visos Lietuvos. Mugėje vyko labdaros akcija. Teatro IKI režisierė Jolanta Narbutaitienė ir teatro narės rinko lėšas knygai "Giedrius Mackevičius ir jo teatras" išleisti. 

 

 

parengė Lina Kovalevskiene,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.