Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.06.04
Piešinių ir fotografijų konkurse

Švenčionių rajono Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras organizavo piešinių ir fotografijų konkursą, „Senieji Švenčionių krašto kaimai“, skirtą vietovardžių metams paminėti, ir kvietė jame dalyvauti Rytų Aukštaitijos regiono mokinius. Konkurso tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą savo kūrybiniuose darbuose pristatyti senuosius Švenčionių krašto kaimus atskleidžiant bei įamžinant šių, kartu su senąja karta nykstančių, vertybių autentiškumą bei aukštaitiškojo gyvenimo savitumą.


Šiame konkurse iš Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos dalyvavo dalyvavo 7 mokiniai. Trys iš jų tapo laureatais. 11-14 metų amžiaus grupėje I vietą laimėjo Aivaras Cibulskas, II-as vietas laimėjo Kamilė Ponomarenko ir Deimantė Voronkova (mokytoja N. Trinkūnienė).

Konkurso laureatams ir jų mokytojams buvo organizuota ekskursija į Rumšiškių etnografinį muziejų, bei plaukimas jachta Kauno mariomis.

 

Su laureatų darbais susipažinti galima aplankius Centre (Mokyklos g. 17, Kaltanėnų mstl.) veikiančią darbų parodą arba virtualioje erdvėje adresu:

http://www.kaltanenai.eu/?lang=LT&set_context=2019%20m.%20konkurso%20laureat%C5%B3%20darbai&pid=10;55

Dailės studijos vadovė Nijolė Trinkūnienė

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.