Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.02.01
Pokalbis dėl jaunimo reikalų

Sausio 30 d. Ignalinos rajono savivaldybės vicemeras Laimutis Ragaišis sulaukė jaunimo atstovų vizito. Susitikime dalyvavo ir jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė. Šio vizito tikslas – labai konkretus: vicemeras išgirdo, kad Ignalinai reikia atvirojo darbo su jaunimu principu veikiančios įstaigos.


Paprastai tariant, atvirasis darbas su jaunimu – tai tokia darbo su jaunimu forma, kuria siekiama visiems jauniems žmonėms, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties, suteikti galimybes saugiai leisti laisvalaikį, užsiimti juos dominančia veikla, o esant poreikiui – padedant kompetentingiems jaunimo darbuotojams spręsti kasdienybėje kylančius iššūkius ir klausimus. Atviras darbas savitas tuo, kad dalyvavimas siūlomose veiklose nėra saistomas „privalomumu": norintis dalyvauti jaunas žmogus neprivalo įsipareigoti lankytis nuolat ir nustatytu laiku užsiimti tam tikra veikla – jaunas žmogus pats sprendžia, kaip naudoti savo laiką.

Jaunuoliai vicemerui pristatė pačių atliktos apklausos rezultatus: jaunimui buvo užduoti klausimai apie tai, ar reikia atvirojo jaunimo centro ar atvirosios jaunimo erdvės (pagrindinės institucinės atvirojo darbo su jaunimu formos) mieste, kur tokios patalpos galėtų būti įrengtos, koks darbo laikas geriausiai tenkintų jauno žmogaus poreikius. Jaunimo reikalų koordinatorė išsamiai pristatė tokios darbo formos su jaunais žmonėmis principus, privalumus, perspektyvas.

Aptarus turimą informaciją, buvo nuspręsta vasario antroje pusėje visiems kartu aplankyti veikiančius atviruosius jaunimo centrus ir erdves, kad būtų galima susidaryti pilnesnį vaizdą  ir priimti konkrečius sprendimus dėl tokios įstaigos atsiradimo Ignalinoje. 

Asta Savičiūnaitė
Ignalinos r. savivaldybės administracijos
Švietimo ir kultūros skyriaus
vyresnioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė)
tel. nr. 8 386 52 908
 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.