Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.12
Popietė – koncertas Linkmenyse „Mes didžiuojamės savo gimtine“

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Linkmenyse paminėta šventės išvakarėse.  Į šventiškai papuoštą seniūnijos salę susirinkusiems buvo perskaitytas Lietuvos respublikos Aukščiausios tarybos aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės  atstatymo.


 

1990 m. kovo 11 dieną laisvai išrinkti  123 Tautos atstovai priėmė vieną reikšmingiausių Lietuvos istorijoje sprendimų – atkurti Lietuvos Nepriklausomybę. Ši  šventė tarsi pavasario gėlė,  mums visiems yra artima, daugelio asmeniškai išgyventa, jau 29 metai prisimenama. Tuomet mes jautėmės laimingi, vieningi, bebaimiai. Labiau už viską troškome laisvės ir turėjome daug vilčių.


 
Šventinė nuotaika jautėsi ir Linkmenų seniūnijos salėje,  kurią  atsinešė tiek koncerto dalyviai, tiek žiūrovai. Visi kartu nuoširdžiai ir jausmingai sugiedojome himną.  Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Linkmenų seniūnijos seniūnas Jonas Alekna. Kalbėdamas seniūnas ne tik priminė mūsų krašto istoriją, bet ir kiekvienam palinkėjo visada mylėti savo gimtinę, vertinti laisvę, gerbti vieniems kitus, surasti šviesių spalvų kasdieniuose darbuose, išlaikyti karštą tikėjimą Lietuva, džiaugtis ir švęsti.

Koncertinę programą mums visiems padovanojo, jau ne pirmą kartą pas mus atvykęs, Utenos mokytojų senjorų kolektyvas ,,Atgaiva“.


 
 
 
 
 
 
Jų programa palietė kiekvieno atėjusio širdį nuostabiomis dainomis, muzika, eilėmis, šokiais ir rateliais. Plojome ir dainavome kartu, o po koncerto dar ilgai bendravome prie šeimininkių paruošto vaišių stalo. Didžiavomės, kad laisvi galime švęsti  mūsų šalies nepriklausomybę.  Atsigręžę į praeitį galime prisiminti tą karštą tikėjimą Lietuva, savimi, tą nenumaldomą ryžtą būti atsakingiems už savo gyvenimą ir vaikų ateitį.  Šventinėmis akimirkomis kiekvieno širdį sušildo tikri jausmai savo šaliai, kraštui, kuriame gyvename, juk Lietuva – tai mes, mūsų mintys, svajonės, darbai, sprendimai.


 
Beliko tik nuoširdžiai visiems padėkoti: tai kolektyvui iš Utenos „ Atgaiva“ ir jo vadovams, visiems dainininkams, muzikantams ir šokėjams už jų nuoširdžią ir įdomią programą, seniūnijos seniūnui J.Aleknai, už sveikinimus ir linkėjimus, žiūrovams, atėjusiems ir kartu šventusiems, o šeimininkėms - už skanias vaišes. Ačiū visiems.

Linkmenų kaimo seklyčios laisvalaikio organizatorė  Marytė Alesionkienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.