Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.06.05
Popietė "Mano svajonių diena" Linkmenyse

Vaikai – mūsų visų brangiausias turtas, o jų šypsenos veiduose - pati didžiausia dovana. Tik svajojantys vaikai gali būti laimingi, nes gyvenimo tikslai ir siekiai prasideda nuo svajonės.


 

Saulėtą ir šiltą – prasidėjusio birželio – šeštadienio popietę Linkmenų kaimo seklyčia ir Linkmenų kaimo biblioteka pakvietėme vaikus švęsti Tarptautinę vaikų gynimo dieną.  Pasveikindami vaikus, palinkėjome, kad  būtų laimingi,  kad visada turėtų noro daug sužinoti iš skaitomų knygų, išmoktų naujų darbelių, kurie jiems teiktų džiaugsmo, o artėjanti vasara dovanotų daug saulės, įvairiausių sodo ir miško gėrybių.


Popietė prasidėjo bibliotekoje, kur vaikai iš spalvoto popieriaus lankstė ir klijavo vėjo malūnėlius ir popierinius lėktuvėlius. Visi susirinkusieji kruopščiai dirbo, kad paskui lauke pasidžiaugtų gautais rezultatais. Sekėsi puikiai, nes išėjus į kiemą smagiai sukosi visi vėjo malūnėliai ir skrido toli lėktuvėliai.


 
Skambant smagiai muzikai, vaikai buvo pakviesti kreidutėmis ant asfalto nupiešti saulėtą savo svajonę. Vaikų piešiniuose buvo matomi jų norai: kovoti prieš smurtą, būti pripažintomis dailininkėmis, įsigyti trokštamų daiktų... Kalbinti vaikai pasidžiaugė, kad jų pernai pieštos kai kurios svajonės išsipildė. Džiugu, kad šįmet vaikai piešė norus, kuo svajoja būti užaugę, norėtų, kad neliktų smurto gyvenime. Visi piešę vaikai buvo apdovanoti mažomis dovanėlėmis.


 
Papuošę seniūnijos kiemelio aikštelę vaikų spalvotomis svajonėmis, palinkėjome, kad visos jos išsipildytų.

Linkmenų laisvalaikio organizatorė Marytė Alesionkienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.