Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.07
Popietė „Tu man brangiausia, Mama" Strigailiškyje

Pirmasis gegužės sekmadienis- Motinos diena. Tai – visų laukiama, tauriausia šventė. Juk mama tai visų mūsų pradžia, tai gyvybė, saulės šviesa, namų siela. Visi skubame su gražiais pavasariniais žiedais pasveikinti savo mamytes. Strigailiškio kaimo seklyčioje buvo surengta popietė „Tu man brangiausia, Mama". 
Pristatyta strigailiškietės Danutės Kuodienės paveikslų paroda. Paveikslai daryti naudojant papje maše techniką. Visi susirinkusieji žavėjosi paveikslais, kuriuose pavaizduota gamta, kaimo grožis. Danutė  dėkojo įkvepėjai ir mokytojai Olei Kajėnienei už suteiktą galimybę pažinti meno paslaptis.
 


 
Jausmingas dainas skirtas mamoms dainavo „Eldijos“ ansamblis, skambėjo Petro Gerojimo ir Leono Karklelio švelnūs muzikos akordai. Gražiausi žodžiai, eilėraščių posmai liejosi iš Elenos, Virginijos, Janinos, Laimos, Liudos lūpų.
 

 
 
 

 
Tądien žiūrovai įsitikino, kad dainos, muzika  ir eilės mamoms, yra pačios melodingiausios, nuoširdžiausios ir gražiausios. Dar ilgai tą vakarą visi bendravo, dėkojo už surengtą šventę.

Strigailiškio laisvalaikio organizatorė Rima Grušnienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.