Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.02
Pristatytos reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugos

Kovo 1 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis mūsų ir kaimyninių rajonų žiniasklaidos atstovus sukvietė į spaudos konferenciją, skirtą reabilitacijos, sveikatinimo ir SPA paslaugų pristatymui.  Šio pristatymo tikslas – siekti didesnio žinomumo ir pritraukti daugiau lankytojų bei pacientų.


 

„Šiandieną, kai Lietuvoje vyksta diskusijos, ko reikia ir ko per daug regionuose, mes susitikdami  Vyriausybėje ar ministerijose vis išgirstame pastabas, kad ne visur reikėtų pulti statyti sporto kompleksų ar SPA centrų. Jų išlaikymas yra brangus ir  reikėtų atsisžveėlgti į galimus lankytojų srautus. Šiandieną, kai mes turime baseiną, Reabilitacijos ir sveikatinimo  skyrių ir jie ganėtinai populiarūs tarp ignaliniečių ir aplinkinių rajonų (Švenčionių, Visagino) gyventojų, norėtume, kad dar  labiau paskleistumėte tą žinią.",- sakė meras.

Kartu su meru žurnalistams informaciją pateikė rajono ligoninės direktorė Drąsuolė Jatulienė ir Turizmo informacijos centro direktorius Edmundas Kilkus. Buvo papasakota apie sporto ir pramogų centre bei reabilitacijos ir sveikatinimo skyriuje teikiamas paslaugas, atsakyta į žurnalistų klausimus.  Kaip sakė Edmundas Kilkus praeitais metais SPA centre buvo 60 tūkst. lankytojų. Reabililitacijos ir sveikatinimo skyriuje priimti 237 sanatoriniai klientai, suteikta pusšešto tūkstančio konsultacijų. 70 proc. visų pacientų sudaro Švenčionių rajono gyventojai. 

 

Žurnalistams išdalinta savivaldybės, ligoninės ir TIC informacinė medžiaga. Jie pakviesti apsilankyti sporto ir pramogų centre ir ligoninės Reabilitacijos ir sveikatinimo skyriuje. Svečius pasitiko gydytojai Edita Markevičienė ir Benediktas Puodžiūnas. Šiuo metu skyriuje dar dirba 2 masažistės, 2 kineziterapeutės, 1 ergoterapeutas ir 2 slaugytojos. „Mūsų šaunių darbuotojų dėka žmonės pamėgsta mankštą, jie noriai atlieka visus pratimus ir tai tampa kasdienybe",- pasakojo gydytojas B. Puodžiūnas.

Žurnalistai su įdomumu apžiūrėjo kineziterapijos,  fizioterapijos, relaksacijos patalpas, povandeninio masažo ir vertikaliąją masažines vonias, druskų kambarį, parafino ir purvo aplikacijų patalpą. Specialistai parodė turimą medicinę įrangą. Skyriuje taikomos įvairios procedūros: galvanizacija, darsonvalizacija, elektro nervų stimuliacija, elektroforezė, ultragarsas, fonoforezė, magnetoterapija, šviesos-šilumos terapija, inhaliacijos. Šios priemonės mažina uždegimą, skausmą, atpalaiduoja arba stimuliuoja raumenis, gerina širdies kraujagyslių, virškinamojo trakto, kvėpavimo sistemos, sąnarių veiklą.

Vėliau jie dar apsilankė sporto ir pramogų centre, kur yra baseinas, pirtys, sporto, treniruoklių salės, boulingas ir viešbutis. Paklaustas, ar šių paslaugų Ignalinai užtenka, ar dar yra kitų planų, meras  H. Šiaudinis  užsiminė  apie sanatorijos statybos planus  tam tikslui parduotame sklype prie Gavio ežero ir sakė, kad konkrečiau apie tai bus galima kalbėti, jei sklypą įsigijusiai įmonei pavyks gauti Europos Sąjungos paramą. Meras žurnalistams dėkojo už skirtą laiką,  pabuvimą Ignalinoje. „Tikimės, kad šią informaciją paskleisite savo leidiniuose ir apie mūsų teikiamas paslaugas sužinos daugiau žmonių.",- sakė jis.

 

Apie Ignaliną "Utenos dienoje":

 http://udiena.lt/krasto-zinios/item/9189-ignalinoje-jau-galima-ir-pailseti-ir-sveikata-sustiprinti

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.