Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.11.10
Projektas „Nepamiršk parašiuto!“

Vykdant bandomąjį jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektą „Nepamiršk parašiuto!”  bendradarbiauja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyrius, Ignalinos rajono savivaldybė ir Ignalinos gimnazija. Šis bandomasis projektas vykdomas Utenos ir Kauno regionuose. 2017 m. birželio 15 d. savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai, mokytojai dalyvavo projekto pristatymo renginyje „Diena Vilniuje", o rugpjūčio 30 d. „Sodros" Utenos skyriuje buvo supažindinti su parengtos metodinės medžiagos turiniu, dalyvavo mokymuose.


Rugsėjo ir spalio mėnesiais projekte dalyvaujančiose mokyklose buvo organizuojamos pamokos ir perteiktos žinios apie Lietuvos socialinio draudimo sistemą, jos pagrindinius principus. Mokiniams specialiai projektui parengti ir sąsiuviniai, kuriuose pateikta pagrindinė informacija, infografikai.

Lapkričio mėnesį prasidėjo baigiamasis bandomojo projekto etapas: jo metu vyksta „Protų kovos" tarp gimnazijų komandų. Lapkričio 9 dieną Ignalinos gimnazijoje taip pat vyko protmūšis. Jame dalyvavo 3 komandos. Projekto dalyvius pasveikino Ignalinos klientų aptarnavimo poskyrio vedėja Angelė Nalivaikienė, protmūšį vedė jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė.  Daugiausiai teisingų atsakymų pateikė ir į kitą etapą – regiono komandų žaidimą Utenoje, kuris vyks lapkričio 16 d., - pateko komanda „Kosmonautai“. Visi žaidėjai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir specialiais Sodros ir Ignalinos rajono savivaldybės prizais.  Projekte dalyvaujančius Ignalinos gimnazistus ruošė mokytoja Vida Stundžiaitė.

Lapkričio 24 d. Vilniuje vyks baigiamasis renginys moksleiviams, į kurį bus kviečiamos sėkmingiausios regiono komandos kartu su mokytojais ir jaunimo reikalų koordinatoriais.

 

Asta Savičiūnaitė

Švietimo ir kultūros skyriaus vyresn. specialistė,

tel. (8 386 52 908), el.p. asta.saviciunaite@ignalina.lt

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.