Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.09.13
Projekto „Atrask save“ koordinatoriai žengia į rudenio darbus

Š. m. rugsėjo 4 d. Kaune vyko projekto „Atrask save“ JGI koordinatorių susitikimas. Šis susitikimas buvo skirtas aptarti dabartinę neaktyvių jaunuolių situaciją skirtinguose miestuose bei rajonuose. Susitikimo metu diskutuota apie galimybes, kurių vis daugiau atsiveria jaunuoliams, norintiems dirbti, mokytis, kurti savo verslą.


 

Nuo ankstaus ryto į Kauną iš visų Lietuvos kampelių atvykę koordinatoriai dalinosi savo patirtimi, istorijomis, su kuriomis susiduria kiekvieną dieną savo darbe. Pristatytas bei aptartas LR Užimtumo įstatymas.

Visos šios veiklos yra orientuojamos į jaunuolius, kurie nedirba ir nesimoko, skatinant ieškoti veiklos, įtraukiančios jaunuolį į darbo rinką, ar švietimo sistemą.

 

Nuotraukoje: Kauno teritorinės darbo biržos atstovės

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausiasis specialistas Valdas Maksvytis aptarė pagrindinius aspektus bendraujant su jaunuoliu. Aptartos viešinimo galimybės, įsitraukimas į socialinius tinklus, jų reikalingumas šiandieniniam jaunam žmogui. Koordinatoriai yra mobilizuoti, todėl tai atveria naujas galimybes jaunuoliui dalyvauti projekte, pasinaudoti realiomis galimybėmis, pažinti jį supančią aplinką, ieškoti ko nors naujo.

 Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausiasis specialistas Valdas Maksvytis

 

„Atrask save“ – taip vadinasi projektas, bei kvietimas dalyvauti. Apie tai kalba projekto įgyvendintojai bei jaunimo koordinatoriai, dirbantys skirtingose organizacijose.

 

JGI koordinatorių komanda laukia Tavęs, jaunuoli. Ateik ir atrask save!

 

 

JGI koordinatorė
Renata Artimavičiūtė


 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.