Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.11.02
Projekto „Atrask save“ rezultatų apžvalga

Š. m. spalio 25 d. Ignalinos r. turizmo informacijos centre vyko Ignalinos rajono socialinių darbuotojų posėdis. Bendradarbiaujant su socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoja Irena Matešiene, posėdžio metu buvo pasakota apie projekto „Atrask save“ pasiekimus ir rezultatus Ignalinos rajone. 


Aptartos bendradarbiavimo galimybės su seniūnijų socialiniais darbuotojais, jiems tarpininkaujant viešinti projektą rajone. Nuolat komunikuojant ieškoti neaktyvių jaunuolių ir padėti jiems (re)integruotis į darbo rinką ar švietimo sistemą projekto pagalba. Taip pat aptarta savanorystės sritis, suteikiant jaunuoliui galimybes pažinti save ir savo pomėgius, gerąsias puses. Kalbėta apie projekto „Naujas startas“ teikiamas paslaugas ir jaunuolio galimybes dirbti, mokytis ar kurti savo verslą.

Nuolat bendradarbiaujant galima gerinti rajono rezultatus, bei padėti jauniems žmonėms keisti savo gyvenimus, būti patiems atsakingiems už save, bei būti nepriklausomiems nuo kitų.

Projekte „Atrask save" kviečiame dalyvauti 15-29 m. jaunuolius, kurie niekur nedirba ir nesimoko. Daugiau informacijos suteiks JGI koordinatorė Renata tel. 863319278, el. p.: renata.arimav@gmail.com, arba atvykus į Ignalinos kultūros ir sporto centrą (Mokyklos g. 4, Ignalina) darbo dienomis 8-17 val.

 

JGI koordinatorė
Renata Artimavičiūtė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.