Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.17
Puikus teatrinis projektas ir vienas iš jo renginių – Vido Bareikio spektaklis

Spalio 18 d. 18 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre kviečiame žiūrėti No Theatre teatro spektaklį "Sudie, idiotai",  tai vienas iš Ignalinos rajono mokyklų bendruomenėms skirto projekto "TEATRE auGINAME ŽMOGŲ", kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba,  renginių.  Kiti projekto renginiai numatyti lapkričio 11 ir 24 dienomis.


No Theatre teatro spektaklis „Sudie, idiotai!“ pagal Justo Tertelio pjesę

Pagrindinė teatro judėjimo „No Theatre“ varomoji jėga – noras maištauti, priešintis sistemai ir atkreipti į save dėmesį.

Justo Tertelio pjesė „Sudie, idiotai!“, kurioje veikia jaunas vaikinas, nenorintis taikstytis su primetamomis normomis, yra labai artima jaunam žmogui. Dingsta jauna mergina. Atrodo, šimtą kartų girdėta istorija. Visos visuomenės instancijos atmintinai žino procesą, kurio metu stengiamasi išsiaiškinti KAS KALTAS?

Ar kalti tėvai, kurie bando lipdyti byrančią šeimą ir nepastebi dukters problemų? Ar kaltas mokytojas, per daug globėjiškai ir šiltai norėjęs padėti mergaitei, nes pačiam nepavyko sukurti laimingos šeimos ir užauginti savo vaikų? O gal kaltas vaikinas, kuris, remiantis faktais, yra akiplėša, savanaudis egoistas ir dar turintis agresijos sutrikimų? Atsakymas toks, kad atsakymo nėra. Tuo tarpu, kai susitelkiama ties vieno jauno žmogaus problema, kenčia dar tūkstančiai jaunų žmonių. Jie jaučiasi vieniši šeimoje, vieniši šioje didelėje visuomenėje, kuri reikalauja ir suteikia galimybes, bet visiškai nepalaiko ir nepadeda.

Bilieto kaina – 3 eurai. Vietų skaičius ribotas.

Režisierius Vidas Bareikis

Aktoriai: Mantas Bendžius, Marius Gotbergas, Aistė Zabotkaitė, Matas Dirginčius, Deividas Breivė, Motiejus Ivanauskas, Jurga Moskoliūnaitė, Greta Šepliakovaitė 

                                                            PROJEKTAS "TEATRE auGINAME ŽMOGŲ"

 

Lietuvos kultūros taryba skyrė dalinį finansavimą Ignalinos kultūros ir sporto centro inicijuotam projektui „TEATRE auGINAME ŽMOGŲ“, kuriame pakviestos ir mielai dalyvauti sutiko visos Ignalinos rajono mokyklos, turinčios 9-12 kl. mokinius. Iš Ignalinos gimnazijos, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Vidiškių gimnazijos, Dūkšto mokyklos  mokinių sufrmuotos tikslinės projekto grupės nariai turės galimybę susitikti, mokytis ir bendrauti neformalioje aplinkoje su trijų profesionalių teatrų aktoriais ir režisieriais. Į projekte dalyvaujančių teatrų spektaklius nuo 18 val. maloniai kviečiame ir kitus mokyklų bendruomenės narius bei besidominčius tetaru. 

Projekto tikslas - suteikti pasitikėjimo, išlaisvinti asmenybę ir jo kūrybiškumą, padėti jaunam žmogui atrasti ir  įtvirtinti savąjį AŠ. Šiuo projektu tikimės mažinti  jaunimo kultūrinę atskirtį, ugdyti jų kūrybinį potencialą, gilinti žinias apie kultūros ir meno procesus bei suteikti žinių, kompetencijų asmeniniam tobulėjimui, visuomeninei ir kultūrinei saviraiškai bei veiklai.

Spalio 18 d. nuo 13.00 teatras „NO THEATRE“ kviečia į kūrybines dirbtuves su režisieriaus,Lietuvos muzikos ir teatro akademijos teatro dėstytojo Vido Bareikio jaunaisiais aktoriais.O vakare nuo  18 val. 100 žiūrovų turės galimybę turės galimybępamatyti spektaklį „Sudie, idiotai“( pjesės autorius Justas Tertelis, režisierius Vidas Bareikis).

Lapkričio 11 d.  nuo 13 val. , vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „BILDUČIAI“ programoje, projekto dalyvių laukia susitikimas su teatro „Atviras ratas“ aktoriais, o nuo 15 val. visus norinčius kviečiame į spektaklį „Brangioji mokytoja“ (pagal L. Razumovskajos pjesę, režisierė Ieva Stundžytė).

Lapkričio 24 d. nuo 13 val. Ignalinos rajono jaunuolius  į susitikimą ir teatro laboratoriją kvies buvęs ignalinietis, dabar Oskaro Koršunovo teatro aktorius Eimantas Pakalka.  Nuo 18 val. matysime puikiai tarptautiniuose festivaliuose įvertintą monospektaklį „Pamišėlis“ pagal N. Gogolio „Pamišėlio užrašus“, režisierius Oskaras Koršunovas, vaidina Eimantas Pakalka.

Kūrybingas jaunas žmogus visada yra maksimalistas ir trokšta prisiliesti prie profesionalaus meno, susitikti su panašiais į save jaunais kūrėjais, kurie savo darbais, padrąsinančiu pavyzdžiu ar žodžiu padėtų pakelti jo savivertės kartelę, atsikratyti provincialumo ir kompleksų, suteiktų ryžto  ir žinių atskleisti  kūrybiškumą, drąsos išreikšti savo nuomonę ir t. t. Norėdami suteikti tokią galimybę kūrybiškiausiems, aktyviausiems ir žingeidžiausiems savo rajono mokiniams ir inicijuojame šį projektą "TEATRAS auGINA ŽMOGŲ"  Mūsų rajono moksleivių, mokytojų ir teatro mylėtojų  laukia trys turiningos dienos su profesionaliais teatrais. Laukiame!

Projekto vadovė   Ignalinos kultūros ir sporto centro renginių režisierė  Jolanta Narbutaitienė

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.