Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.03.12
Renkama nauja būsimų globėjų ir įtėvių mokymų grupė

Šeima yra svarbiausias dalykas, kiekvieno žmogaus gyvenime. Šeimoje mes  išmokstame mylėti, suprasti vienas kitą, rūpintis artimaisiais, atleisti. Artimieji visada išklausys,  suteiks pagalbą kai bus sunku. Mylintys žmonės būtinai  pasidžiaugs tavo laimėjimais ir visada bus šalia kai pasijausi vienišas. Kiekvienam iš mūsų svarbu žinoti, kad esi ne vienas ir šalia yra žmonių, kurie gali pasirūpinti tavimi. 


Gaila, kad ne kiekvienas vaikas gali turėti šeimą, bet jie visi svajoja būti mylimi ir reikalingi, suprasti ir priimti, svajoja atbėgti į namus ir papasakoti artimiesiems apie savo sėkmes ir nesėkmes. Kovo mėnesį organizuojame naują būsimų globėjų ir įtėvių mokymų grupę (GIMK).

GIMK programa visada atstovauja vaikui ir jo interesams bei siekia padėti vaikui surasti šeimą. Per mokymus būsimi globėjai ir įtėviai susipažįsta su procedūromis, galimų įvaikinti ar globoti vaikų poreikiais, išgyvenimais, auklėjimo metodais, pokyčiais pareiškėjų asmeniniame gyvenime atėjus vaikui į šeimą. GIMK programoje išskiriamos penkios gebėjimų grupės, kurios būtinos būsimiems globėjams ir įtėviams:

•                    Saugios aplinkos užtikrinimas ir fizinių poreikių tenkinimas.

•                    Vaiko raidos poreikių tenkinimas bei raidos sunkumų kompensavimas.

•                    Vaiko ryšių su biologine šeima užtikrinimas.

•                    Pagalba vaikui užmegzti saugius ir patvarius ryšius.

•                    Bendradarbiavimas sprendžiant vaiko ir šeimos problemas.

Tikimės, kad atsiras šeimų, kuriose vaikai augdami galės patenkinti savo svarbiausius poreikius, nes šeima yra viena svarbiausių aplinkų vaiko gyvenime, šeimoje vystosi vaiko asmenybė, jo požiūris, įgūdžiai. Mama ir tėtis vaikui yra svarbiausi žmonės pasaulyje, o šeima ir namai - saugiausias prieglobstis.

 

„Vaikų draugijoje gyja siela.“

(Rusų rašytojas Fiodoras Dostojevskis)

 

Visus, neabejingus vaikų troškimui rasti ir turėti savo namus, besidominčius vaikų globos ar įvaikinimo klausimais, maloniai kviečiame iki 2018 m. kovo 15 d.  kreiptis į Ignalinos r. savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių adresu: Laisvės a. 70, Ignalina, tel. (8 386) 5 20 45, arba į Didžiasalio vaikų globos ir paramos šeimai centro GIMK atestuotus socialinius darbuotojus adresu: Pupienos g. 4, Didžiasalis, Ignalinos r., tel. 8 386 59200; el. p.  gimk.didziasalis@gmail.com

 

Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui, atestuota socialinė darbuotoja Irena Rakštelienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.