Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.02
Rimšės saviveiklininkės lankėsi Dūkšto globos namuose

Po koncertinės išvykos į Taujūnus, kuri vyko per Mykolinės šventes rugsėjo 29 dieną, ir po atlaidų Rimšėje rugsėjo 30 dieną, Rimšės saviveiklininkės kupinos energijos su vadove Ramune Prakapavičiene spalio 1 dieną lankėsi Dūkšto  globos namuose. Ten buvo minima tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Ta proga Rimšės saviveiklininkės pasveikino socialinės globos namų gyventojus ir surengė jiems nuotaikingą pasirodymą.


 

 

Visus susirinkusius pasveikino Dūkšto globos namų socialinės darbuotojos Oksana Jermakova ir Ala Kutkauskienė. Visiems senoliams buvo įteiktos gėlės ir laimės sausainukai su palinkėjimais. Globos namų gyventoja senjora Frančiska Cibulskaitė šventė savo 90-ties metų garbingą  jubiliejų. Socialinės darbuotojos ir saviveiklininkės įteikė jai po gėlių puokštę ir linkėjo stiprios sveikatos, nuotaikos, energijos. Senolė Frančiska net ašarą nubraukė iš jaudulio.

Saviveiklininkės sugiedojo jai „ilgiausių metų“ ir pasveikino Vytauto Šiškausko daina „Su gimtadieniu“.  Šią dainą dainavo visi darbuotojai ir gyventojai. Po linksmos ir nuotaikingos pradžios tęsėsi koncertukas. Senoliai išgirdo folklorinių dainų iš žolinių ir mykolinių repertuaro, romansą „Ateis rudenėlis“. Antroje koncerto dalyje vadovė Ramunė Prakapavičienė padovanojo gyventojams daug smagių ir skambių populiarių dainų. Senoliai  ir darbuotojos pasidžiaugė gražia švente, dėkojo saviveiklininkėms už nuostabų koncertą. Prie bendro stalo visi vaišinosi arbata, gyventojai šoko su socialinėmis darbuotojomis. Po šventiško rytmečio saviveiklininkėms buvo surengta ekskursija po globos namus, aprodyti gyvenamieji kambariai ir senolių gyvenimo sąlygos, laisvalaikio ir užimtumo kabinetai. Linksmai atsisveikinę, saviveiklininkės pažadėjo nekartą grįžti čia ir suteikti gyventojams džiaugsmo valandėlę, padovanoti naujų gražių dainų.

 

Tekstas  Vidmanta Visakavičienė

Foto  Oksana Jermakova

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.