Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.06.07
Savivaldybėje lankėsi Ignalinos gimnazijos moksleiviai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro iniciatyva mokyklose vyksta visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Prie iniciatyvos prisijungė ir Ignalinos rajono savivaldybės mokyklos. Šiandien Ignalinos gimnazijos moksleivių grupė lankėsi savivaldybėje.


Svečius sutiko savivaldybės meras Justas Rasikas.

Meras supažindino mokinius su savivaldybe, paaiškino, kokiu principu veikia gyventojų išrinkta savivaldybės taryba, supažindino su administracijos struktūra.

 

Mokiniams buvo sudaryta galimybė apsilankyti savivaldybės administracijos skyriuose, pabendrauti su specialistais ir „pasimatuoti“ pageidaujamą specialybę. Gimnazistai buvo kuklūs ir kol kas neatviravo, kokią profesiją žada rinktis.

 

Meras Justas Rasikas įteikė gimnazistams savivaldybės išleistą knygą „Ignalinos dangaus takais“, pamalonino saldžia dovanėle ir kvietė nepamiršti Ignalinos ir po studijų būtinai sugrįžti namo, kur jie visada laukiami.

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.