Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.12
Savivaldybės etapo geografijos olimpiada

Kovo 12 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo geografijos olimpiada 9-12 klasių mokiniams. Olimpiados tema - „Amerika – nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės". Olimpiados tikslas - skatinti mokinius domėtis geografija, plėsti mokinių akiratį, mokytojus – kelti savo kvalifikaciją dirbant su gabiaisiais mokiniais, ugdyti mokinių kūrybinius polinkius ir gebėjimus, skatinti juos praktiniame gyvenime taikyti įgytas žinias ir įgūdžius, padėti atsiskleisti geografija besidomintiems ir ją geriausiai išmanantiems mokiniams, akcentuoti svarbiausias ir aktualiausias lokalines bei globalines geografinio pobūdžio problemas, diegti naujausius geografijosmokymometodus, inovacijas.


 

Olimpiadoje dalyvavo 14 mokinių iš 4 rajono mokyklų. Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko ir I vietą laimėjo  Matas Kovalevskis, II vietą –Ilmantas Liškevičius, III vietą užėmė Adrijus Jatulis, visi mokiniai yra iš Ignalinos gimnazijos,  jų mokytoja Violeta Kreivėnienė. Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją!

Visų mokinių rezultatai išsiųsti respublikinei vertinimo komisijai tolimesnei atrankai. Šiais metais gegužės 2-4 dienomis šalies olimpiada vyks Birštono gimnazijoje.

 

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė  Vita Bagdonienė

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.