Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.07.05
Savivaldybės mero sveikinimas Valstybės dienos proga

Mieli Ignalinos rajono gyventojai, švęsdami Lietuvos valstybės šimtmetį ir pasitikdami Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną esame kviečiami susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai ir prisiminti reikšmingiausius šimtmečio įvykius bei iškiliausias asmenybes. Tačiau labai svarbu suprasti, kad ir kiekvienas iš mūsų esame svarbi istorijos dalis, dabarties kūrėjai. Todėl galime klausti savęs, ką nuveikėme ir ką dar norime padaryti Lietuvos, savo krašto, miesto ar kaimo labui. Ar mokame tiesiog džiaugtis tuo, ką turime? 


Liepos 6-ąją 21 val. vėl susikibsime už rankų, giedosime „Tautišką giesmę“, širdimis pajusime viso pasaulio lietuvių vienybę ir meilę savo šaliai.  Esame vienintelė tauta, turinti tokią prasmingą tradiciją. Kviečiu visus burtis savo kaimuose, gyvenvietėse, kiemuose. Ignaliniečiai bus laukiami  Laisvės aikštėje, kur jau nuo 19 val. vyks šventinis koncertas. Pabūkime kartu ir išgyvenkime bendrystę, viltį, patriotiškumą. Gražios Valstybės dienos, stiprios sveikatos ir pakilios nuotaikos Jums ir Jūsų artimiesiems!

 

Ignalinos rajono savivaldybės meras  Henrikas Šiaudinis

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.