Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.11
Savivaldybės mero sveikinimas

Mieli Ignalinos krašto žmonės, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė daugelio iš mūsų asmeniškai išgyventa, prisimenama, branginama. Visi tuomet buvome vieningi, bebaimiai, nes labiau už viską  troškome laisvės... Ir šiandien kviečiu mus visus,  net ir sunkiausiomis minutėmis,  nebūti abejingus laisvei, mylėti Lietuvą,  savo gimtąjį kraštą, savo miestą ar kaimą ir skirti jiems savo didelius ir mažus darbus, kūrybą.


 

Lietuvos stiprybė visuomet buvo jos žmonės, bendra istorinė atmintis, kalba, papročiai. Būtent tuo  esame saviti, įdomūs, unikalūs. Puoselėkime senas ir naujas tradicijas, stiprinkime miestų ir kaimų bendruomenes, naudokimės galimybėmis gyventi patogiau ir gražiau.

Šventės proga nuoširdžiai dėkoju Jums už prasmingus darbus, idėjas, linkiu šilto  pavasario, sėkmės ir tvirtybės kasdieniniame gyvenime. Kviečiu Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti kartu Ignalinos kultūros ir sporto centre kovo 11 dieną 15 val.

 

Ignalinos rajono savivaldybės meras  Henrikas Šiaudinis

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.