Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.05.21
Šeimos šventė Naujajame Daugėliškyje

„Šeima – tai miniatiūrinė visuomenė, nuo kurios darnumo priklauso visos didelės žmonių visuomenės saugumas. Kai turi ką mylėti – turi šeimą. Kai turi kur nueiti – turi namus. Kai turi abu – esi palaimintas". Gegužės 17 dieną Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre vyko jubiliejinė 10-oji „Šeimos šventė“.


Šventėje dalyvavo daug garbių svečių: Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos bažnyčios klebonas Bernardas Augaitis, Naujojo Daugėliškio seklyčios laisvalaikio organizatorė Nijolė Gluchovienė, Naujojo Daugėliškio seniūnijos socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Janina Kačkienė ir socialinių išmokų specialistė Elvyra Palubinskienė, Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro Naujojo Daugėliškio padalinio vadovė Jolita Vaiciukevičienė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Jolanta Vaickuvienė, Švenčionių pasienio užkardos jaunesnysis specialistas Pavelas Kirilovas, Pūškų pasienio užkardos jaunesnysis specialistas Antanas Šikšnianas ir jo kolega jaunesnysis specialistas Algirdas Zinkevičius su tarnybiniu šunimi – vokiečių aviganiu Brio Brentu Taj Fokstrotu, daugelį Šeimos švenčių rengti padėjusios ir jose dalyvavusios buvusios mūsų mokyklos mokytojos Valerija Raginienė ir Genovaitė Panavienė, mokinių tėvai, seneliai, globėjai.

Skambant ansamblio „Tabasko“ atliekamai  „Draugų dainai“ mokyklos administracija, nešina mokyklos vėliava, ir klasių komandos iškilmingai žengė į sporto salę, kur apsukę ratą, susėdo prie savo staliukų. Visiems kartu padainavus dainą „Svarbiausi žodžiai“, renginio vedėja Bronė Česliokienė pasveikino visus susirinkusius į šventę ir priminė, jog šios šventės nebūtų, jei ne mokyklos direktorė Rima Cibulskienė ir buvusi mūsų mokyklos direktoriaus pavaduotoja, dabar Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė. Jos abi buvo šios šventės sumanytojos ir iniciatorės.

Visus susirinkusius sveikindama mokyklos direktorė Rima Cibulskienė pasidžiaugė šauniu mokytojų ir mokinių kolektyvu, palinkėjo kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui kuo didesnės motyvacijos geriems darbams bei smagios šventės visiems. Sveikinimo žodžius tarė ir dovanas mokyklos bendruomenei dovanojo į šventę atvykę svečiai. Vaikai, žinoma,  labiausiai džiaugėsi saldžiomis dovanomis, o vyresnieji – dovanotomis knygomis apie Ignaliną, Europą, o ypač įspūdingai atrodančia „Šeimos biblija“.  Kadangi šventėje dalyvauti negalėjo Daugėliškio krašto bendruomenės pirmininkė Indrė Gruodienė, ji tapo šventės rėmėja, nes dar prieš šventę perdavė mums daug dovanėlių, kurios buvo išdalintos mokiniams.

Kad visi sveikinimai skirti jubiliejinės 10-osios Šeimos šventės proga, mes visi dar labiau patikėjome kai į salę buvo įneštas mokytojos Audronės Krikčionaitienės specialiai šiai progai iškeptas pyragas-tortas su liepsnojančiais torto fontanais.

 Netrukus antrasis šventės vedėjas aštuntokas Linas Martinkėnas paskelbė, kad šiandien bus įvertinta,  kokia darni, sumani, vikri ir išradinga kiekviena čia esanti klasės šeima, nes laukia judriosios, loginės ir meninės užduotys. Todėl visi turi pasistengti, kad jų klasės šeima būtų pati šauniausia. Išrinkus vertinimo komisiją, buvo paskelbta Šeimos šventės varžytuvių pradžia ir komandos turėjo atlikti užduotis, tokias kaip „Vandens perpylimas“, „Uždanga“, „Atspėk dainą“, „Kas greitesnis?“, „Visokius šokius reik mokėt“, „Išspręsk kryžiažodį“ ir „Nupiešk“.

Kad nebūtų nuobodu tiek svečiams, tiek dalyviams tarp rungčių buvo šokama ir dainuojama. Skambėjo „Daina tėvui“, kurią atliko mokyklos direktorė Rima Cibulskienė ir mokytoja Dalia Zabulienė. Dainą „Mamai“ dovanojo mokytojos Lionė Gruodienė ir Dalia Zabulienė. Visi kartu ėjome ratelius „Graži mūsų šeimynėlė“, „Šiaudų batai“ bei šokome „Ančiukų šokį“. Pasibaigus rungtims mūsų laukė dovana-staigmena – pasieniečių pasirodymas, į kurį mielai įsitraukė nemažas būrys mokinių.

Kadangi viskas turi pradžią, turi ir pabaigą. Taip ir mūsų šventei artėjant prie pabaigos, kol komisija skaičiavo rezultatus, visi kartu dar padainavome „Giminių dainą“. O tada – varžytuvių nugalėtojų ir dalyvių apdovanojimai, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Rima Cibulskienė. Nors prizinės vietos buvo trys, nuskriaustųjų neliko, nes padėkas ir dovanas gavo visi dalyvavusieji. Smagu ir tai, kad daugumos klasių-šeimų komandas sudarė ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai, seneliai, globėjai. Juk jie visada yra mūsų padėjėjai, todėl nuoširdus ačiū Jiems. Čia pat direktorė visiems priminė apie dar vieną labai svarbią šeimą mokykloje – Mokytojų šeimą ir dovanodama Jiems po saldžią dovanėlę kartu su mokiniais tarė patį nuoširdžiausią ačiū.

Užsiminėme apie šventės pabaigą, bet varžytuvių rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai, tai buvo tik veiklų, kurios vyko mokyklos sporto salėje, pabaiga. Tada visi išskubėjome į mokyklos kiemą, kur stebėjome Pūškų pasienio užkardos jaunesniojo specialisto Algirdo Zinkevičiaus pasirodymą su tarnybiniu šunimi – vokiečių aviganiu Brio Brentu Taj Fokstrotu. Po pasirodymo pareigūnas atsakė į visus mokinių klausimus, kurių būta išties nemažai ir įvairių.

O kad nereikėtų Šeimos šventę prisiminus sakyti „ir aš ten buvau, visko ragavau, per barzdą tekėjo, burnoj neturėjau“ visi mes buvome pavaišinti labai skania kareiviška pasieniečių išvirta koše bei arbata. Ačiū pasieniečiams ir už vaišes.

Tad dar kartą ačiū visiems kartu su mumis buvusiems 10-ojoje Šeimos šventėje.

Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Rima Cibulskienė,

specialioji pedagogė Bronė Česliokienė

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.