Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2013.11.26
Skaitymo popietė „Žiemos eilėraščiai“

Įgyvendinant Comenius Regio partnerystės projektą „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“, lapkričio 20 d. Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko skaitymo popietė „Žiemos eilėraščiai“. Į renginį atskubėjo „Carito“ dienos centro, „Eldoradas“ vaikai su savo auklėtojomis.


 

Žiema ateina su maloniais rūpesčiais: kaip pasiruošti gražiausiai metų šventei – Kalėdoms, kaip laukti Kalėdų senelio. Tam labai tiko graži ir nuotaikinga knygelė „Pusnynų pasaka“, nes čia sudėti gražiausi visų laikų lietuvių poetų eilėraščiai apie žiemą. Ruošdamiesi renginiui vaikai vartė knygutes apie žiemą, rinkosi eilėraštukus skaitymui. Popietės metu Deimantė, Dovydas, Dovilė, Gabrielė, Auksė ir kiti vaikai gražiai skaitė eilėraštukus. Po skaitymų „Mįsliuko“ lėlių teatriukas vaidino eiliuotą spektaklį „Į Mišką eglutės“. O renginuko pabaigoje, menant mįsles apie žiemą, buvo ypač smagu. Atsisveikindami vaikai pažadėjo ir toliau skaityti knygutes, lankytis bibliotekoje.

Renginio akimirkos

Projekto „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“ tikslas – įvairiais būdais skatinti vaikų skaitymą, ugdant kūrybiškumą, taip pat skatinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą. Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projektas vykdomas kartu su Vokietijos Biureno miesto savivaldybe. Projekto partneriai Lietuvoje – Ignalinos rajono savivaldybės administracija, Ignalinos gimnazija, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Ignalinos kultūros ir sporto centras, Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras. 

 
 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.