Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017.10.31  Rimšėje pasidžiaugta gražiausiomis sodybomis ir rankdarbių kūrėjomis

Jau antrus metus Rimšės seniūnijoje organizuojamas gražiausiai tvarkomos sodybos konkursas pagal seniūnaitijas. Pernai buvo Gaidės seniūnaitija, šiemet – Bieniūnų. Spalio 27 d.  bendruomenės renginyje buvo pagerbti konkurso  laimėtojai.  Pagal nuostatus gražiausiai tvarkoma sodyba tai ne tik gėlynai po langais. Balais buvo vertinami ir ūkinio kiemo tvarkingumas, ir mažosios architektūros elementai, pakelės bei, žinoma,  šeimininkų išmonė bei originalumas.

2017.10.31  Rudens forumas “Išdrįsk - nebijok suklyst!”

Šių metų spalio 27-29 dienomis net 15 Ignalinos rajono mokinių asociacijos (toliau - IRMA) savanorių dalyvavo tradiciniame Lietuvos moksleivių sąjungos (toliau - LMS) Rudens forume “Išdrįsk - nebijok suklyst!”, kuris šiemet vyko Radviliškyje.

2017.10.31  Bibliotekininkių išvyka į Anykščius

Spalio 30 d. Ignalinos rajono mokyklų bibliotekininkės vyko į meninę pažintinę kelionę į Anykščius. Kelionės tikslas aplankyti Anykščių Jono Biliūno gimnaziją ir Antano Vienuolio progimnaziją, susitikti su šių švietimo įstaigų bibliotekininkėmis ir pasidalinti veiklos patirtimi.

2017.10.31  Ignalinoje svečiavosi kupiškėnai

Spalio 30 dieną Ignalinoje lankėsi Kupiškio rajono savivaldybės atstovai (vicemeras, ligoninės, poliklinikos vadovai, tarybos nariai), kurie domėjosi Ignalinos rajono ligoninės veikla, Vaikų skyriaus uždarymu, reabilitacijos, SPA ir socialinėmis paslaugomis. Svečiai susitiko su savivaldybės meru Henriku Šiaudiniu, mero pavaduotoju Laimučiu Ragaišiu, vyr. specialiste (savivaldybės gydytoja) Asta Laurinaitiene. Buvo kalbėta apie abiejų rajonų ligoninių ir poliklinikų darbą, aptarti aktualūs klausimai.

2017.10.30  Apie Ignalinos kraštą

Spalio 9 dieną savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis priėmė grupę nacionalinės žiniasklaidos atstovų, besidominčių rajono išskirtinumu, inovacijomis ir verslo idėjomis. Buvo pristatytas rajonas, apsilankyta keliose turizmo paslaugų, verslo įmonėse, bendrauta su sėkmingais jaunais žmonėmis, gyvenimišką ir veiklos patirtį turinčiais verslininkais. Skelbiame straipsnių nuorodas.

2017.10.30  Kirdeikiuose kuriantis dailininkas surengė parodą Ignalinoje

Ignalinos viešojoje bibliotekoje dar galima aplankyti dailininko Gintaro Gesevičiaus tapybos darbų parodą. Ją švelnia gitaros muzika, ekrane rodomu meniniu vaizdu ir išdainuotu poetiniu žodžiu spalio 26 d. pristatė pats autorius, susirinkusius kvietęs įsiklausyti į savo širdžių tylią kalbą ir pasimėgauti šios dienos akimirka, nes tik ši diena, kaip jis sakė, yra svarbiausia tavo gyvenimo diena.

2017.10.30   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 44- OJI SAVAITĖ (2017-10-30  –   2017-11-05)

2017.10.30  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.10.27  Konkurso "Sveikuolių sveikuoliai" renginys

Spalio 27 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai" I etapas. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje. Konkurse dalyvavo 12 komandų iš visų rajono bendrojo ugdymo mokyklų.

2017.10.27  Kultūros darbuotojai aplankė Ceikinių, Mielagėnų seniūnijas ir Paliesiaus dvarą

Šią vasarą prasidėjusią pažintį su dar neatrastomis ar labai seniai lankytomis Ignalinos krašto vietovėmis rajono kultūros darbuotojai tęsė spalio 24 d. Tądien aplankytos Ceikinių ir Mielagėnų apylinkės.

2017.10.27  Informacija apie naujus šilumos paskirstymo metodus

Informuojame, kad vadovaujantis PVM įstatymo 19 str. 3 d. 1 p. nuo 2017 m. spalio 1 d. bus taikomas lengvatinis 9 proc. PVM tarifas šilumos energijai, tiekiamai gyvenamosioms patalpoms šildyti, karštam vandeniui ruošti.

2017.10.27  Projektas "Savo žemėje, čia ir dabar, o ne kada nors"

Trys Kazitiškio seniūnijos kaimo bendruomenės: Grybėnų, Kazitiškio ir „Švedriškės santalka" įgyvendina projektą „Savo žemėje, čia ir dabar, o ne kada nors", finansuojamą programos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinant 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ lėšomis. Projektas skirtas bendruomenių sutelktumui skatinti.

2017.10.27  Spalio 28 d. 12.30 val. Krikonių kaimo bendruomenė kviečia į šventinį renginį

Renginys vyks Mielagėnų seniūnijos salėje.

2017.10.26  Strigailiškio kaimo seklyčioje vyko vakaronė „Prisiminimuos mes jauni"

Laukais ir kloniais auksu spinduliuodamas atkeliauja ruduo. Ilgėja vakarai, darbų mažėja, argi ne pats laikas pasidžiaugti vasaros, rudens gėrybių gausa, pasilinksminti, su kaimynu pasišnekėti. 

2017.10.26  Centrinės ir rytų Europos energetikos perėjimo į tvarią energetiką konferencija Prahoje

Spalio 19-20 dienomis Prahoje vyko tarptautinė konferencija „Centrinės ir rytų Europos energetikos perėjimas į tvarią energetiką". Šioje konferencijoje dalyvavo 150 dalyvių iš dešimties Europos Sąjungos šalių, kurios dalyvauja ES Horizon 2020 projekte „Partnerystė naujoje energetinėje lyderystėje 2050 (sutrumpintai „PANEL2050“).  Konferencijoje dalyvavo ir dešimties asmenų delegacija iš Lietuvos – Ignalinos rajono, Zarasų rajono, Visagino savivaldybių administracijų, VĮ „Visagino energija“, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos ir kitų institucijų. Projekto partneris Lietuvoje – VšĮ Ignalinos atominės elektrinės regiono plėtros agentūra.

2017.10.25  Tarp Konstitucijos egzamino nugalėtojų – du ignaliniečiai

Spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje pasveikinti Konstitucijos egzamino nugalėtojai. Prezidentė Dalia Grybauskaitė iškilmingoje ceremonijoje  įteikė dovanas 32-iems įvairių amžiaus grupių nugalėtojams ir visus pasveikino su Konstitucijos 25-mečiu.

2017.10.25  Ignalinos viešoji biblioteka kviečia!

Spalio 26 d. 16 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos mažojoje salėje (I aukštas) grafiko, tapytojo Gintaro Gesevičiaus dailės darbų parodos pristatymas.

2017.10.25  Savivaldybėje viešėjo mokiniai

Spalio 25 d. savivaldybėje lankėsi Naujojo Daugėliškio daugiafunkcio centro 8-9 klasių mokinių grupė su mokytojomis Brone Česliokiene ir Neringa Mudėniene. Mokykla įgyvendina projektą „Pažink savo valstybę“, taigi išvyka į savivaldybę buvo viena iš projekto veiklų. Su mokiniais bendravęs mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis papasakojo apie savivaldybės tarybos darbą, Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Rita Gasiukevičienė pristatė  skyriaus veiklą.

2017.10.25  Ignalinos muzikos mokyklos informacija
Spalio 21d. Utenos kultūros centre vyko tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas- festivalis "Muzikinės nominacijos" 2017  Dalyvavo gausus būrys atlikėjų iš Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos, Vilniaus, Kauno, Birštono, Varėnos, Jurbarko, Šiaulių, Utenos ir kt. miestų. Konkurse dalyvavo ir Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos solistė Urtė Labuckaitė – vadovė Jurgita Antonovienė. Renginį vainikavo įspūdinga apdovanojimų ceremonija. Tarptautinė vertinimo komisija Urtei skyrė – stilingiausio pasirodymo nominaciją. 
2017.10.25  Ligonių kasos: kur kreiptis nemokamos emocinės pagalbos?

Privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti pacientai turi galimybę atskirai pasirinkti ne tik šeimos gydytojo paslaugas teikiančią įstaigą, bet ir psichikos sveikatos centrą, sudariusį sutartį su teritorine ligonių kasa (TLK). Tad žmonėms, kuriems reikalinga emocinė pagalba, jos reikėtų ieškoti ne tik telefonu, internetu, bet ir atvykus pas psichikos sveikatos specialistus. 

2017.10.25  2018 m. deklaruoti žemės ūkio naudmenas bus paprasčiau

Žemės ūkio ministerijoje spalio 24 d. socialiniams partneriams (Lietuvos ūkininkų sąjungos, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos, Žemės ūkio bendrovių asociacijos, ūkininkų ir valdžios atstovams) pristatyti ir aptarti numatomi žemės ūkio naudmenų deklaravimo taisyklių pakeitimai nuo 2018 m. Po diskusijų  dėl žemės ūkio naudmenų deklaravimo taisyklių pakeitimo projekto gautas socialinių partnerių pritarimas. 

2017.10.25  Organizuojamas Teritorijų planavimo komisijos posėdis

Informuojame, kad lapkričio 3 d. 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdis, kuriame bus derinami kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.

2017.10.24  Padėka savivaldybei

Spalio 19 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis lankėsi Kūno kultūros ir sporto departamente. Departamento direktorius Edis Urbanavičius merui įteikė padėką už savivaldybės indėlį į Vaikų mokymo plaukti programos įgyvendinimą. Programa rajone vykdoma septintus metus, Ignalinos baseine kasmet  plaukti išmokoma apie 150 Ignalinos ir Švenčionių rajonų pradinių klasių mokinių. Mokymo programa visada baigiama nuotaikinga švente, kurioje vaikai parodo savo įgūdžius, vyksta varžybos ir apdovanojimai. 

2017.10.24  Diena, skirta savižudybių ir smurto temai. Knygos be pavadinimo pristatymas.

Spalio 23 dieną Ignalinoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas. Svečias susitiko su savivaldybės meru Henriku Šiaudiniu,  savivaldybės administracijos direktoriumi Vidu Kreivėnu,  socialinės paramos, švietimo, vaiko teisių, visuomenės sveikatos specialistais. Kalbėta apie patyčių, smurto prevencijos priemones mokyklose, šeimose, vaiko teisių apsaugos sistemos pertvarkas. Aptarti nauji teisės aktai, kurie, kaip tikimasi, padės spręsti šias skaudžias mūsų visuomenės problemas.

2017.10.24  Lietuvybės pamoka su poeto Kazio Bradūno dukra

Spalio 20 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje buvo pagerbtas  poe­to, pub­li­cis­to, vi­suo­me­ni­nin­ko, lie­tu­vy­bės sklei­dė­jo išei­vi­jo­je Ka­zio Bradūno atminimas. Ignalinos kraštiečių klubo iniciatyva bibliotekoje viešėjo ir šiltais prisiminimais dalijosi poeto dukra antropologė, etnologė Elena Bradūnaitė-Aglinskienė. Beveik dvi valandas trukęs susitikimas buvo tarsi meilės savo šeimai, savo šaliai, kultūrai ir kalbai pamoka. Tokia tikra ir jaudinanti kaip pats gyvenimas. Susitikime skaitytos poeto eilės ir pristatyta naujausia K. Bradūno kūrybos rinktinė „Liepė man būti“, kurią sudarė kunigas Julius Sasnauskas. Visi norintys galėjo ją įsigyti.

2017.10.23   „Bildučių" dainelė Ignalinoje skambėjo jau 23-ąjį kartą

Spalio 21-22 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko kiekvieną rudenį ypač laukiamas  vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Bildučiai“. Ignalina vėl prisipildė nuotaikingo šurmulio, stebuklingos teatrinės nuotaikos, o linksmai pašėlę, ryškiaspalviai ir geraširdžiai „Bildučiai“ vėl traukė savo seną gerą bildutišką dainelę. Šiais metais Ignaliną aplankė teatrai iš Utenos, Alytaus, Jonavos, Plungės, Jurbarko, Pasvalio, Vilniaus rajono. Buvo parodyti 9 spektakliai.

2017.10.23  Skelbiamas Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2018 metais atrankos konkursas

Projektų paraiškas gali teikti neįgaliųjų sporto mėgėjų organizacijos (klubai), išskyrus švietimo ir mokslo įstaigų padalinius, vienijančius kurios nors vienos arba kelių sporto šakų sportininkus; neįgaliųjų nevyriausybines organizacijas, vykdančios sporto veiklas neįgaliesiems (išskyrus sporto federacijas, komitetus ir kitas skėtines neįgaliųjų organizacijas), viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra valstybė arba savivaldybė), labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ar bendrijos.

2017.10.23  Knygos pristatymas

Spalio 23 d. (pirmadienį) 15.30 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skaitykloje (II aukštas) knygą be pavadinimo pristatys idėjos autorius Mykolas Majauskas. Knyga be pavadinimo – tai nusižudžiusiųjų artimųjų istorijos, padedančios išgyventi.

2017.10.23  Ignalinoje lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministras

Spalio 20 d. Ignalinos  rajono savivaldybėje lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ir ministerijos atstovų grupė, taip pat Europos parlamento narys Bronis Ropė ir Lietuvos Respublikos Seimo nariai Gintautas Kindurys, Tomas Tomilinas.  Svečiai susitiko su savivaldybės vadovais, Socialinių paslaugų ir Vaiko teisių skyrių darbuotojais, rajono vaikų globos namų, visuomeninių organizacijų  atstovais.  Ministro vizito tikslas – susipažinti su Ignalinos  rajono savivaldybėje teikiamomis socialinėmis paslaugomis šeimoms, neįgaliesiems, vaikų teisių apsaugos problemomis.

2017.10.23  Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia nereikalingo turto pardavimo viešą aukcioną

Aukcionas vyks 2017 m. spalio 27 d. 13.00 val. savivaldybės administracijos patalpose, posėdžių salėje II aukšte, adresu: Laisvės a. 70, Ignalina. Parduodamą turtą galima apžiūrėti spalio 23-25 dienomis darbo laiku pagal turto buvimo vietą.

2017.10.23  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.10.23  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 43-OJI SAVAITĖ (2017-10-23  –   2017-10-29)

2017.10.23  Kviečiame į nemokamas sveikatingumo mankštas

Mankštos pradedantiesiems, pažengusiems ir visiems, norintiems atsikratyti antsvorio, įtampos (gyvenantiems protiškai ir emociškai įtemptą kasdieninį gyvenimą), norintiems sustiprinti savo kūną, trokštantiems atgauti pasitikėjimą savimi bei išlaikyti harmoniją savo gyvenime.

Laikas: Mankštos vyksta kiekvieną antradieni ir ketvirtadieni 14.00 val. Dienos centro II aukšte, Ligoninės g. 13, Ignalina.

Užsiėmimus veda: Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

2017.10.20  Kviečia šaunieji "Bildučiai"

Kas džiugaus nutiks šį šlapią ir niūroką rudenį Ignalinoje? Ogi kaip ir kasmet aplankys didelė ir spalvinga šventė. Ir nebus laiko liūdnoms mintims, nes dvi dienas visi turės ką veikti, o paskui dar ilgai gyvens nuostabiais prisiminimais. Spalio 21-22 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre vyks XXIII vaikų ir jaunimo teatrų festivalis "Bildučiai". Programa pridedama.

2017.10.20  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Darbo tarybos rinkimų komisijos informacija

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos darbo kodekso 171 straipsniu ir Ignalinos rajono savivaldybės administracijos darbo tarybos rinkimų komisijos veiklos organizavimo aprašu, patvirtintu Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. spalio 13 d. įsakymu Nr. V2-616 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės administracijos darbo tarybos rinkimų komisijos sudarymo ir jos veiklos organizavimo aprašo patvirtinimo“, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Darbo tarybos rinkimų komisija praneša, kad 2017 m. lapkričio 30 dieną nuo 9:00 iki 15:00 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos posėdžių salėje I aukšte vyks Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Darbo tarybos rinkimai. 

2017.10.20  Informacija apie teritorijų planavimą

Pradedamas rengti žemės sklypo (kad. Nr. 4522/0005:66) Aukštakalnių kaime, Dūkšto sen., Ignalinos r., kaimo plėtros žemėtvarkos projektas ūkininko sodybos ir žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietai parinkti.

2017.10.19  Startavo "Tėvų linija" – profesionali specialistų pagalba

Spalio pradžioje pradėjo veikti „Tėvų linija" – profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Šį projektą inicijavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija „Už saugią Lietuvą". „Tėvų linijoje" darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. dirba Paramos vaikams centro psichologai, kurie padeda tėvams suprasti, kodėl tam tikroje situacijoje vaikas elgiasi vienaip arba kitaip.

2017.10.19  Adomo Hrebnickio muziejaus svečiai ir naujas projektas

Spalio 17 d. Ignalinos krašto muziejaus padalinyje, prof. A. Hrebnickio muziejuje, lakėsi grupelė mokslininkų  iš Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Sodininkystės ir daržininkystės instituto. Atvyko sodo augalų genetikos ir biotechnologijos skyriaus vedėjas, vyriausiasis mokslo darbuotojas prof. habil. dr. Vidmantas Stanys, vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Danas Baniulis, skyriaus vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Dalia Gelvuonauskienė, dr. Tadeušas Šikšnianas bei augalų genų banko vyriausias patarėjas dr. Bronislovas Gelvonauskis.  

2017.10.19  Kviečia dviračių sporto būrelis

Spalio 18 d. savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis kartu su Ignalinos kultūros ir sporto centro direktoriumi Darginu Mikėnu ir Sporto skyriaus vadovu Jonu Paslausku šaudyklos manieže apžiūrėjo šešis naujus dviračius, gautus iš Lietuvos dviračių sporto federacijos. Buvo pasidžiaugta, kad Ignalinoje sėkmingai plečiama ši sporto šaka. Nuo praeitų metų vaikus ir jaunuolius treniruoja puiki sportininkė Inga Češulienė. Tikimasi, kad dviračių sportas taps vis populiaresnis. Jonas Paslauskas sakė, kad  būrelyje laukiami ir nauji nariai, ypač mergaitės. Taigi jei mėgstate važinėti dviračiu ir norite tuo užsiimti rimčiau, kviečiame pasinaudoti tokia galimybe.

2017.10.18  Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynės Ignalinoje vyko jau 10-tą kartą

Spalio 18 d. Ignalinoje vyko X Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynės. Tai graži sporto, draugystės ir bendravimo šventė. Žaidynes kartu su neįgaliųjų draugijos skyriumi organizavo Ignalinos kultūros ir sporto centras.  Šįkart, draugus sukvietę į jubiliejinį renginį,  ignaliniečiai sulaukė svečių iš Utenos, Molėtų, Zarasų, Visagino, Švenčionių, Pasvalio, Rokiškio. Ignalinai atstovavo jaunimo ir vyresniųjų neįgaliųjų komandos. Draugėn susirinko įvairių negalių, skirtingo amžiaus ir fizinio pasirengimo sporto mėgėjai.

2017.10.18  Informacija apie 2018 metams pateiktas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškas

Informuojame, kad 2017 m. spalio 16 d. Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriuje baigtas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškų priėmimas. Projektų paraiškas pateikė šios neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančios organizacijos.

2017.10.18  Pietryčių Lietuvos mokytojų ir švietėjų viešnagės metu Metų mokytoja paskelbta Elena Sekonienė

„Ryto" draugija, nuveikusi daug reikšmingų darbų lenkmečiu, Lietuvoje atkurta 2004 m., o nuo 2013 m. jos skyrius veikia ir Didžiasalio gimnazijoje, kurios vardas pirmiausia ir siejamas su senosiomis švietimo tradicijomis. Nuo 2010 m. ši draugija teikia Pietryčių Lietuvos Metų mokytojo apdovanojimą ir tai stengiasi daryti vis kitoje vietoje. Tai ne tik praplečia mokytojų akiratį, bet ir leidžia geriau pažinti kitokią Lietuvą: tą, kurioje nemaža dalis vaikų ateina į mokyklą iš kitakalbių šeimų, o lietuviškai kalba tik per pamokas, tą, kuri reitinguose neretai pavadinama „paribio" vardu.

2017.10.18  Festivalis „Vaikystės šalys"

Spalio 14 d. Šokio teatre Vilniuje vyko II-asis tarptautinis populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Vaikystės šalyje - 2017", skirtas popgrupės DO RE MI FA 20-mečiui. Šiame festivalyje koncertavo ir "Pumpurėliai".

2017.10.17  Naujas bibliotekos projektas - įdomios ir naudingos veiklos

Spalio 17 d. Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pasidžiaugta sėkminga startuojančiu nauju tarptautiniu projektu „Mokymasis, kūrybiškumas ir išmaniosios technologijos". Švietimo mainų paramos fondo lėšomis (Erazmus+) finansuojamas projektas skirtas suaugusiųjų ir ypač vyresnių žmonių neformaliajam švietimui, skaitmeninės atskirties mažinimui, naudojantis įvairiais mokymo būdais ir šiuolaikinėmis technologijomis.

2017.10.17  Vyko respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“

Spalio 13 d. Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakultete vyko respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Šiais metais į renginį buvo pakviesti 54 pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėję 5–8 klasių dalyviai iš visos Lietuvos. Iš Ignalinos rajono mokyklų į konkursą vyko 7 mokiniai Dovydas Vaitkevičius, Kamilė Filipavičiūtė, Andrius Gasiukevičius, Solveiga Baranauskaitė, Algirdas Pauliukėnas, Linas Martinkėnas ir Vesta Cicėnaitė.

2017.10.17  Padėka

Ignalinos rajono savivaldybės merui Henrikui Šiaudiniui ir VšĮ Ignalinos rajono ligoninės direktorei Drąsuolei Jatulienei atsiųsta padėka už profesionalų ligoninės medikų darbą. 

2017.10.17  Iki lapkričio 2 dienos kviečiame siūlyti kandidatus Jaunųjų talentų konkursui

2017 m. spalio 16 d. Ignalinos  rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr.V2-617 š. m. lapkričio 20-26 d. skelbiama rajono ugdymo, vaikų globos įstaigose Vaiko teisių apsaugos savaitė. Vaiko teisių apsaugos skyrius organizuoja tradicinį Jaunųjų talentų konkursą, kurio nuostatai patvirtinti Ignalinos rajono savavaldybės tarybos 2006 m. spalio 31 d. sprendimu Nr. T-824 „Dėl Jaunųjų talentų konkurso vertinimo komisijos sudarymo ir nuostatų patvirtinimo".

2017.10.17  Linkmenų bendruomenės projektas

Linkmenų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Bendruomenės materialinės bazės stiprinimas švietėjiškai ir kultūrinei veiklai", kuris finansuotas iš Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" 2017 metais.

2017.10.17  Kvietimas teikti prašymus finansinei paramai gauti iš Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų

Ignalinos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad rajono verslo įmonės ir fiziniai asmenys, dirbantys su verslo liudijimu ar individualios veiklos vykdymo pažyma, iki 2017 m. lapkričio 1 dienos gali teikti prašymus finansinei paramai gauti iš Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) rėmimo lėšų.

2017.10.17  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

2017 m. spalio 13 d. administracijos direktorius įsakymu Nr. V2-616 sudaryta Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Darbo tarybos rinkimų komisija ir patvirtintas jos veiklos organizavimo aprašas.

2017.10.16  Susitikimas su poeto dukra

Spalio 20 dieną 14 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Ignalinos kraštiečių klubas kviečia į susitikimą su poeto Kazio Bradūno dukra Elena Bradūnaite-Aglinskiene.

2017.10.16   Tvarkomi Ignalinos miesto daugiabučių namų kiemai

Daugelio Ignalinos miesto daugiabučių namų gyventojams šiuo metu tenka patirti nepatogumų dėl kiemuose vykstančių darbų. Tačiau šie nepatogumai yra laikini ir kai kur darbai jau eina į pabaigą. Taigi galima pamatyti, kad kiemai tikrai gražėja. Ignalinos rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Daugiabučių namų kvartalų Ignalinos mieste kompleksinis sutvarkymas". 

2017.10.16  Nepraleiskite įdomių paskaitų Ignalinos bibliotekoje!

Spalio 17 d. 15–18 val. paskaitų ciklą apie propagandą, jos ypatumus ir atpažinimo būdus skaitys Vilniaus universiteto dėstytojai: profesorius dr. Rimvydas Laužikas, docentas dr. Mantas Martišius, doktorantas Tadas Žižiūnas bei socialinių projektų vadovas Darius Jokubaitis (MB Nbranded). Paskaitų metu bus supažindinama su naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis informacijai skleisti virtualioje erdvėje bei kaip apsaugoti save ir kitus nuo patekimo į propagandos pinkles. 

2017.10.16  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.10.16  Savivaldybėje vyko civilinės saugos pratybos

Spalio 13-15 dienomis Ignalinos rajono savivaldybėje vyko kompleksinės krašto apsaugos savanorių pajėgų ir mobilizacijos stalo pratybos.  

2017.10.16  Autobusų maršrutų reisų pakeitimai

UAB Ignalinos autobusų parkas nuo 2017 m. spalio 17 d. pakeičia šiuos vietinio reguliaraus susisiekimo autobusais maršrutų reisus.

2017.10.16  Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia nereikalingo turto pardavimo viešą aukcioną

Aukcionas vyks 2017 m. spalio 20 d. 13.00 val. savivaldybės administracijos patalpose, posėdžių salėje II aukšte, adresu: Laisvės a. 70, Ignalina. Parduodamą turtą galima apžiūrėti spalio 16-18 dienomis darbo laiku pagal turto buvimo vietą.

2017.10.16   Ignalinos rajono savivaldybės mero Henriko Šiaudinio darbotvarkė

2017 METŲ 42-OJI SAVAITĖ (2017-10-16  –   2017-10-22)

2017.10.13  Spalio 19 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos patalpose vyks aukcionas

Bus parduodami šie objektai

2017.10.13  VLK pataria: kaip patekti pas gydytoją specialistą greičiau?

Neretai gyventojai, gavę šeimos gydytojo siuntimą, skundžiasi ilgomis laukimo eilėmis pas gydytoją specialistą. Tačiau ne visi žmonės žino, kad iš tiesų jie patys gali pasirinkti tiek gydytoją specialistą, tiek gydymo įstaigą, kurioje yra mažiausia eilė paskirtoms sveikatos priežiūros paslaugoms gauti. Valstybinė ligonių kasa (VLK) primena, kaip sužinoti, kokia laukimo eilė yra pas specialistą ir ką daryti, jei eilė didelė.

2017.10.12  Gyventojų dėmesiui

Ignalinos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad dėl techninių kliūčių Rimšės, Didžiasalio ir Tverečiaus seniūnijose spalio 12 d. šiukšlės nebus išvežamos. Atkreipiame dėmesį, kad toliau šiukšlių išvežimas vyks pagal grafiką, paimant susikaupusias atliekas.

2017.10.12  Ignalinoje pradėti baigiamieji renovacijos darbai

Įgyvendinant rajono energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose pastatuose programą “Ignalinos Enervizija 2” Ignalinos mieste pradėti atnaujinti dar trys daugiabučiai namai. Kaip informavo renovaciją administruojančios įmonės Ignalinos butų ūkio vyr. inžinierius Aleksandras Dolgovas, iš viso pagal minėtą programą bus modernizuoti 24 namai (16 Ignalinoje ir  8 rajone). Konkurso būdu 17-kai namų yra parinkti rangovai, dar 7-ių namų modernizavimo darbams konkursas bus skelbiamas artimiausiu metu.

2017.10.12  Konstitucijos egzamino II etapas

Spalio 12 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje vyko Konstitucijos egzamino II etapas. Teisinių žinių testus atliko 8 geriausiai pirmajame egzamino etape pasirodę dalyviai. Jiems sėkmės palinkėjo savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis. Šįkart reikėjo atsakyti į 19 testo ir vieną atvirą klausimą. Dviejų dalyvių – Rūtos Kajėnės ir Ritos Gasiukevičienės – darbai išsiųsti į Vilnių. Lauksime gerų žinių.

2017.10.12  Visi nukentėję ūkininkai raginami nedelsiant kreiptis į savivaldybes

Šlapymetis suėda visą darbymetį. Ši sena lietuvių liaudies patarlė šiandien kaip niekada aktuali visiems šalies žemdirbiams. Lietuvoje dėl užsitęsusių liūčių paskelbus ekstremaliąją situaciją, daugelis dėl to nukentėjusių kaimo žmonių sutrikę tebelaukia, nes nežino, ko turėtų imtis ir kur kreiptis. Žemės ūkio ministerija informuoja: dėl liūčių patyrę žalą visos šalies žemdirbiai turi nedelsiant kreiptis į savo savivaldybes ir pateikti informaciją apie žuvusių pasėlių plotus.

2017.10.12  Ignalinos trečiojo amžiaus universiteto klausytojų dėmesiui

Spalio 13 dieną 13 valandą bibliotekos II a. Skaityklos salėje šventinis mokslo metų atidarymas.

2017.10.11  Gimtajame krašte dar kartą prisimintas pasaulyje garsus kūrėjas

Spalio 10 dieną Ignalinos krašto muziejuje atidaryta kraštiečio, pasaulyje žinomo aktoriaus, režisieriaus, teatro novatoriaus Giedriaus Mackevičiaus gyvenimą ir kūrybą pristatanti tarptautinė paroda „Giedrius Mackevičius (1945-2008) ir jo Teatras". Šis garsus žmogus savo gimtajame krašte ir apskritai Lietuvoje nebuvo plačiai žinomas. Garbingai pristatyti jo nuopelnus padėjo projektas „Lietuvos pantomima po 50 metų". Ekspozicija parengta iš Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus, Maskvos plastinės dramos teatrų rinkinių, G. Mackevičiaus šeimos, aktorių ir bendraminčių archyvų.

2017.10.11  Vyks civilinės saugos kompleksinės pratybos

Spalio 13-15 d. Ignalinos rajone vyks civilinės saugos kompleksinės pratybos. Dalyvaus Lietuvos kariuomenės savanoriškos pajėgos.

Telefonas pasiteiravimui 8 694 04447

2017.10.10  Kuo Ignalinos kraštas gali būti įdomus atvykusiam, patrauklus verslui ir inovacijoms

Spalio 9 dieną savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis priėmė grupę nacionalinės žiniasklaidos atstovų, besidominčių rajono išskirtinumu, inovacijomis ir verslo idėjomis. Buvo pristatytas rajonas, apsilankyta keliose turizmo paslaugų, verslo įmonėse, bendrauta su sėkmingais jaunais žmonėmis, gyvenimišką ir veiklos patirtį turinčiais krašto puoselėtojais. 

2017.10.10  Kviečiame į nemokamus lietuvių kalbos įgūdžių tobulinimo kursus

Jei norite geresnių lietuvių kalbos įgūdžių ne tik dėl savęs, bet ir norėdami turėti geresnes sąlygas darbo rinkoje, ar tiesiog besilavindami susirasti naujų pažįstamų ir paįvairinti gyvenimą, kviečiame registruotis į nemokamus 40 akademinių valandų kursus Ignalinoje. Lietuvių kalbos vartojimo įgūdžių gerinimo kursai vyks spalio-lapkričio mėnesiais du kartus per savaitę po dvi akademines valandas grupei patogiu laiku.

2017.10.10  Vietos savivaldos diena

Spalio 10-ąją Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Ignalinoje ji buvo  švenčiama spalio 7 d.  Laisvės aikštėje šurmuliuojant Rudens gėrybių mugei. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų žmonių šventė. Nuoširdžiai sveikiname Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narius, savivaldybės administracijos darbuotojus, seniūnaičius, kaimo bendruomenių, visuomeninių organizacijų lyderius ir narius bei visus rajono gyventojus. Dėkojame Jums už gražius darbus, nuoširdų bendradarbiavimą ir rūpinimąsi Ignalinos krašto gerove. 

2017.10.10  Giedriaus Mackevičiaus gyvenimo ir kūrybos paroda

Spalio 10 d. 15:00 val. Ignalinos krašto muziejuje vyks kūrybos vakaras ir bus atidaryta tarptautinė paroda,  įprasminanti iškilaus XX a. teatro režisieriaus G. Mackevičiaus gyvenimą ir kūrybą, „GIEDRIUS MACKEVIČIUS (1945–2008 m. ) IR JO TEATRAS".

2017.10.10  Organizuojami Teritorijų planavimo komisijos posėdžiai

Informuojame, kad spalio 17 ir 20 d., 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdžiai.

2017.10.09  Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių dėmesiui

Lėšų, skirtų Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimui, paskirstymas 2017 metais 

2017.10.09  Rudens mugės lietutis nesugadino

Ruduo – atgaiva ūkininkų, kaimo žmonių širdims, kai po didžiųjų darbų galima atsipūsti ir visiems kartu susirinkus  pasilinksminti, vieni kitais pasidžiaugti. Spalio 7 dieną Ignalinoje surengtoje Rudens gėrybių mugėje, nors  pradžioje lietučio nuplautoje, linksmumo tikrai netrūko. Buvo ir malda, ir tradicinė šventinė eisena, ir visų seniūnijų šaunūs prisistatymai, geriausių ūkininkų ir savivaldai nusipelnusių žmonių apdovanojimai. Kiemeliuose pristatyti senieji amatai, džiaugtasi tarmiška šneka, daina, o vėliau – populiarių atlikėjų Birutė Dambrauskaitės ir Radži koncertu. 

2017.10.09  Lietuvos ir Latvijos savivaldybių darbuotojai mokėsi efektyvaus valdymo

2017 m. spalio 3–4 dienomis Anykščiuose vyko tarptautinė konferencija „Inovatyvūs ir efektyvūs vietos savivaldos veiklos metodai ir būdai“ – pirmas didelis 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamo projekto „OPEN LEADERSHIP“ renginys.

2017.10.09   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 41-OJI SAVAITĖ (2017-10-09  – 2017-10-15)

2017.10.09  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.10.09  Ignalinos miesto seniūnija informuoja

Produktai iš intervencinių maisto atsargų už gegužės – birželio mėn. bus dalinami spalio 12-18 d. (darbo dienomis), nuo 8.00 val. iki 12.00 val.  Būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2017.10.09  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą

 

2017.10.09  Ligonių kasos: ką reikia žinoti, jei gydytojo pagalbos prireikia naktį?

Neretai gyventojai teiraujasi, kodėl naktį kreipiantis į ligoninės skubiosios pagalbos skyrių jiems skubiai nebuvo suteiktos gydymo paslaugos ir kodėl už suteiktą pagalbą jiems buvo pasiūlyta susimokėti. Valstybinė ligonių kasa (VLK) primena kelias taisykles, kurias būtina žinoti kreipiantis į sveikatos priežiūros įstaigas gydymo paslaugų prireikus naktį ar poilsio dienomis. 

2017.10.08  Rudens gėrybių mugė Ignalinoje

Spalio 7 dieną nuo ankstaus ryto Ignalinos Laisvės aikštėje šurmuliuos Rudens gėrybių mugė. Ji prasidės šv. Mišiomis ir rudens gėrybių šventinimu Ignalinos bažnyčioje, po mišių šventinė eisena eis į miesto aikštę. Čia nuo 10 val. bus apdovanojami geriausi ūkininkai, minima Vietos savivaldos diena ir įteikiamos padėkos savivaldai nusipelnusiems asmenims. Po apdovanojimų ignaliniečiams ir svečiams dovanojamas Birutės Dambrauskaitės ir Radži koncertas. 

2017.10.06  Jau galima skiepytis nuo gripo

Skiepai yra pati efektyviausia priemonė, apsauganti nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų: pneumonijos, bronchito, ausų uždegimo, sinusito, lėtinių ligų paūmėjimo ir kitų. Skiepytis rekomenduojama kiekvienais metais prieš prasidedant gripo sezonui.

2017.10.06  Mokytojo diena su talentų spindesiu

Tarptautinė mokytojo diena – viena šviesiausių, tauriausių  švenčių, suteikianti progą visiems mums prisiminti vaikystę, jaunystę, svajones, pirmuosius žingsnius į žinių pasaulį. Didelė laimė gyvenimo kelyje sutikti Mokytoją - žmogų, kurio žinios, sugebėjimai, asmeninis pavyzdys įkvepia norą tobulėti, dirbti, gyventi prasmingai ir dorai. Kasdieninis Mokytojo darbas slepia didžiulę prasmę - Žmogaus auginimo pastangas. Visais laikais tai nebuvo lengva... Spalio 5 d. Ignalinos rajono mokytojams skirta šventė surengta ten, kur karaliauja menas – Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje.

2017.10.05  Šventinis koncertas mokytojams

Spalio 4 dieną Švietimo ir mokslo ministerija, Kauno miesto savivaldybė, Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai Žalgirio arenoje organizavo Tarptautinės mokytojo dienos minėjimo koncertą, skirtą savo profesijai atsidavusiems švietimo darbuotojams.

2017.10.05  Sveikinimas Tarptautinės mokytojo dienos proga

Gerbiami Mokytojai, atrodo, dar vakar išgyvenome Rugsėjo 1-osios jaudulį, o šiandien, vis ryškiau matydami rudens spalvas, norime išsakyti pačius nuoširdžiausius žodžius Mokytojams. Jūs kantriai ir su meile dalijate žinias, auginate tauriausius jausmus, dovanojate sukauptą išmintį, patirtį, mokote gerbti mūsų kalbą, puoselėti tradicijas, drąsiai eiti į gyvenimą  ir rinktis teisingus kelius.... Nors būna ir sunkių minučių, tačiau  argi gali rankas nuleisti, kai tiek daug akių ieško palaikančio žvilgsnio...

2017.10.05  Dūkšto parapijos informacija

2017 m. spalio 8 d. visus Kaniūkų kaimo, Dūkšto ir aplinkinių vietovių gyventojus kviečiame Dekano Vaclovo Šarkos perlaidojimo renginius. Programa pridedama.

2017.10.04  Informacija apie teritorijų planavimo pradžią (atnaujinta)

Informuojame, kad planavimo organizatoriaus sprendimu bus koreguojamas Ignalinos miesto bendrasis planas, patvirtintas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2012 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. T-42 „Dėl Ignalinos miesto bendrojo plano patvirtinimo“.

2017.10.04  Šildymo sezono pradžia

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017-10-04 įsakymu Nr. V2-597 nustatyta 2017–2018 metų šildymo sezono pradžia Ignalinos rajone nuo 2017 m.  spalio  5 dienos. Pridedamas sąrašas įstaigų, kurioms savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nustatoma pastatų šildymo pradžia ir pabaiga. Daugiabučių namų butų savininkai pradėti pastatų šildymą gali kitu laiku, jei tam pritaria dauguma gyventojų. Apie savo sprendimą reikia pranešti šilumos tiekėjui (pateikti susirinkimo arba balsavimo raštu protokolo kopiją), o šis ne vėliau kaip per dvi darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti.

2017.10.04  Jaunųjų menininkių paroda

Rugsėjo 30 dieną Naujojo Daugėliškio bibliotekoje atidaryta Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos mokinių Ajos Dubinovičiūtės ir Gretos Luneckaitės tapybos darbų paroda "Spalvotas pasaulis". Šios dvi jaunosios menininkės tikrai turi kuo pasigirti. Abi įvertintos ir prizines vietas laimėję daugelyje  rajono ir nacionalinių konkursų, dailės olimpiadose.

2017.10.04  Išrinkti piešinių konkurso „Tokio ženklo Ignalinoje reikėtų“ nugalėtojai

Baigėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato (toliau – Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PK) pareigūnės Jurgitos Zenkuvienės organizuotas vaikų piešinių konkursas - „Tokio ženklo Ignalinoje reikėtų". Šis konkursas skirtas profesinei Angelų sargų-Policijos dienai. Juo siekiama gerinti glaudesnį policijos darbuotojų ir moksleivių bendradarbiavimą, skatinti vaikų kūrybiškumą.

2017.10.03  Jubiliejinė bažnyčios šventė Linkmenyse

Spalio 1-ąją Linkmenų Švč. Trejybės bažnyčioje per Šv. Mykolo atlaidus buvo paminėta garbinga šios bažnyčios 130 metų sukaktis. Pasak rašytinių šaltinių, pirmoji bažnyčia Linkmenyse pastatyta dar iki 1517 m. Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto funduota Linkmenų parapijinė bažnyčia, kaip ir varpinė, buvo medinė, suręsta iš aptašytų sienojų ant akmeninio pamato, lubos, grindys ir didysis altorius buvo taip pat iš medžio. Medinė bažnyčia buvusi atstatyta 1645 m., o vėliau 1720 m. Tuomet jai buvo suteiktas Švč. Trejybės vardas.

2017.10.03  Paskelbta ekstremalioji situacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Vido Kreivėno 2017 m. spalio 3 dienos įsakymu V2-594 paskelbta savivaldybės lygio ekstremalioji situacija Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje nuo 2017 m. spalio 3 d.  Ignalinos rajono savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadove paskirta savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina. Sprendimas priimtas atsižvelgiant į Ignalinos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos siūlymą. 

2017.10.03  Savivaldybėje vyko Konstitucijos egzaminas

Minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, vienuoliktąjį kartą surengtas Konstitucijos egzaminas. Spalio 3 dieną visoje Lietuvoje – savivaldybėse, mokyklose, universitetuose, kitose institucijose – vyko pirmasis egzamino etapas. Ignalinos rajono savivaldybėje egzamine dalyvavo 13 gyventojų, du iš jų – turintys teisininko išsilavinimą. Susirinkusius pasveikino ir už pilietiškumą bei pagarbą pagrindiniam šalies įstatymui padėkojo savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis. Jis ir pats dalyvavo egzamine. 

2017.10.03  Rugsėjo mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

 Laikinai einanti skyriaus vedėjo ar vedėjos pareigas Vardenė Pavardenė?

Pareigų pavadinimai sudaromi su vyriškosios giminės daiktavardžiais. Šiuo atveju kalbama apieskyriaus vedėjo pareigas, taigiVardenė Pavardenė,laikinai einanti skyriaus vedėjo pareigas.

Primintina, kad moterims apibūdinti vartojami moteriškosios giminės daiktavardžiai (giminė derinama), pvz.,skyriaus vedėja Vardenė Pavardenė(betji eina skyriaus vedėjo pareigas,– vyriškoji giminė vartojama apibendrintai raiškai).

 

2017.10.03  Kviečiame į susitikimą su labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ atstovais!
6 d. 10 val. Ignalinos viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skaitykloje (II aukštas) susitikimas su labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ atstovais. Dalyvaus fondo direktorė Vaida Rakuižienė. Bus dovanojamos knygos ugdymo įstaigoms ir bibliotekoms.
2017.10.03  Ignalinos gimnazija skubiai ieško fizikos mokytojo

Ignalinos gimnazija laikinam darbui skubiai ieško fizikos mokytojo.

Informacija teikiama tel. 8 386 52072, el. p. gimnazija@ignalina.lt

2017.10.03  Ignalinos karatistai dalyvavo Kyokushin karate "Kaunas championship 2017"

Š. m. rugsėjo 30 d. Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo „YOKO“ auklėtiniai Germantė Gečaitė, Jonas Kuliešius, Nikita Gimbickis Kaune dalyvavo Kauno atvirame čempionate. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 450 sportininkų iš  Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Germantė Gečaitė U16  amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 65 kg ir Nikita Gimbickis U12 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo trečiąsias vietas, buvo apdovanoti diplomais ir bronzos medaliais. U16  amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 75 kg Jonas Kuliešius  iškovojo penktą vietą.

2017.10.02  Spalio 2-oji – Angelų sargų arba Policijos diena

Nuoširdžiai sveikinu policijos pareigūnus ir darbuotojus Policijos (Angelų sargų) dienos proga ir linkiu kuo geriausios profesinės kloties, prasmingos veiklos, ryžto, stiprybės ir atsidavimo kilniems tikslams. Saugokite gėrį, ginkite skriaudžiamą, rūpinkitės pasiklydusiu... Būkite tvirti, drąsūs ir teisingi. Nuoširdžiai dėkoju už nelengvą kasdienos darbą, profesionalumą, glaudų bendradarbiavimą su vietos savivalda ir bendruomene, už dėmesį vaikams, vienišiems kaimų žmonėms. Gražios šventės ir dvasinės Angelų globos.

Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis

2017.10.02  Širdies ir kraujagyslių ligų prevencija

Kviečiame dalyvauti Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programoje. Programa skirta vyrų nuo 40 iki 55 metų ir moterų nuo 50 iki 60 metų širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai. Norintys dalyvauti programoje, pirmiausia turi kreiptis į savo šeimos gydytoją. Programos metu užsiėmimus ves ir konsultuos visuomenės sveikatos specialistas, kardiologas, psichologas, kineziterapeutas.

DALYVAVIMAS PROGRAMOJE NEMOKAMAS

2017.10.02  Dovana Mokytojams

Spalio 5 d. 17 val. Paliesiaus dvaras mokytojus kviečia į koncertą "Dainų ratas". Programa pridedama.

2017.10.02  Kermošius "Lūšių rudenėlis"

Šeštadienį Lietuvos mažoji kultūros sostinė Palūšė visus kvietė į tradicinį, labai laukiamą ir mielą kaimo renginį – kermošių „Lūšių rudenėlis“. Oras buvo geras, todėl žmonių Palūšėje netrūko, kas atvažiavo, kas pėstute iš Ignalinos atėjo. Svečius pasitiko iš rudens gėrybių kūrybingai sumeistrauta moliūgų šeimyna, prie kurios visi norėjo nusifotografuoti.

2017.10.02  Kraštiečiai pakvietė į Marijos ir Jurgio Šlapelių namą-muziejų

Rugsėjo 29 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis su grupe savivaldybės administracijos, Ignalinos krašto muziejaus, viešosios bibliotekos, Didžiasalio gimnazijos atstovų lankėsi Vilniuje esančiame Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje. Čia susitikimo vakarą ir įdomų muziejaus pristatymą organizavo Ignalinos kraštiečių klubas. Tokie susitikimai vyksta keliskart per metus, jie visada būna šilti, pripildyti malonių pokalbių, prisiminimų ir meilės Ignalinai.

2017.10.02  Mažylių skaitykla jau veikia

Rugsėjo 29 dieną Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje duris atvėrė Mažylių skaitykla „Pas pelėdą Paulę". Ta proga surengta spalvinga atidarymo šventė, į kurią pakviesti mažieji skaitytojai, savivaldybės atstovai, statybininkai. Prie balionais išpuošto įėjimo buvo perkirpta simbolinė juostelė. Naująsias patalpas pašventino klebonas Vidas Smagurauskas, dovanojęs skaityklai maldų knygelę. Meras Henrikas Šiaudinis vaikučius pradžiugino dideliu minkštu žaislu. Statybos darbus atlikusios UAB „Meleksas" atstovas Albinas Alesionka dovanojo įvairių piešimo priemonių.

2017.10.02  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.10.02  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 40-OJI SAVAITĖ (2017-10-02  – 2017-10-08)

2017.10.01  Kultūros renginiai spalio mėnesį

Ignalinos kultūros ir sporto centro, kaimo seklyčių ir Ignalinos krašto muziejaus spalio mėnesio renginiai 

2017.10.01  Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Spalio mėnesio renginiai

2017.10.01  Spalio mėnesio sporto renginių kalendorius

 

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.