Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.01.10
Spektaklis visai šeimai

2018 m. sausio 14 d. 12 val. Paliesiaus dvare vyks muzikinis spektaklis  vaikams ir visai šeimai "Prieskonių indo paslaptis". Po spektaklio visi kviečiami į kūrybines dirbtuves. Spektaklio trukmė - 55 min.,  vaidina: Rita Kiškūnaitė, Marija Augutytė, Arūnas Pakulevičius. Kūrybinėse dirbtuvėse savo Naminukui ar Naminukei darysime namelius ir jaukiai leisime sekmadienio popietę.


Apie spektaklį

Mažoje kepyklėlėje kepėjai iškepa gardžiausiais prieskoniais kvepiantį meduolių miestelį ir suranda keistą senovinį indą... Susiginčiję, tą indą atidaro ir ...!!! Mažytis meduolių miestelis tampa pasauliu, kurį užvaldo tamsa ir išgelbėtį jį gali tik... Naminukė Molė! Tačiau jos ryžto nepakanka – reikia ir Žvaigždelės įsikišimo, ir vaikų pagalbos...
Taip prasideda spektaklis apie baimę ir drąsą, abejones ir ryžtą, tamsos pasipriešinimą ir šviesos pergalę... Spektaklyje susipina fantazija ir realybė, džiaugsmas ir baimė, linksmybės, muziką ir kova su Juoduliu. Žiūrovai įtraukiami į paslaptingą, linksmą, spalvingą ir pasakišką pasaulį...

Pagrindinė spektaklio mintis tai, kad gerumas, draugiškumas, pagalba, dėmesys ir meilė vienas kitam yra pačios geriausios priemonės, kovojant su pykčiu, blogiu, pavydu, vienatve.

Vaikai spektaklio metu susitinka ir susipažįsta su pačių įdomiausių ir puikiausių knygų personažais - Alisa ir Kliunkiu Pliumpiu, neprilygstamąja aukle Mere Popins ir dėde Albertu, padūkėliu Karlsonu ir Freken Bok.

Mažieji žiūrovai išgyvena puikias emocijas, mato įdomius, spalvingus personažus, kartu su miela naminuke Mole kovoja prieš Juodulį.

Bilietas šeimai – 15 Eur

Bilietų teirautis el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

  
 

 
 
 

 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.