Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2015.02.20
Svečiavosi projekto partneriai iš Biureno

Ignalinos ir Vokietijos Biureno savivaldybės sėkmingai įgyvendina Comenius regio partnerystės projektą „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“, kurio tikslas -  įvairiais būdais skatinti vaikų skaitymą, kūrybiškumą bei tarpinstitucinį bendradarbiavimą. Šio projekto partneriai iš Biureno savivaldybės ir kultūros bei švietimo įstaigų aplankė Ignaliną. Vasario 19 dieną svečiai lankėsi knygų mugėje Vilniuje,  vasario 20 dieną susitiko su savivaldybės vadovais, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovais, vėliau lankėsi projekte dalyvaujančiose  įstaigose, vyko į Paliesiaus dvarą.


Projekto partneriai Lietuvoje – Ignalinos rajono savivaldybės administracija, Ignalinos gimnazija, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Ignalinos kultūros ir sporto centras, Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras.

 

Meras Henrikas Šiaudinis pasveikino projekto partnerius ir bičiulius, pasidžiaugė daugiau nei dvidešimtmetį besitęsiančiu sėkmingu bendradarbiavimu ir veiklomis, kurios suartina ne tik savivaldybes, įstaigas, bet ir gyventojus, ypač jaunimą. „Mes esame dėkingi už gražų mūsų delegacijų priėmimą, tuos gerus įspūdžius ir  prisiminimus, kuriuos parsiveža ignaliniečiai. Pats keletą kartų esu buvęs Biurene, žaviuosi šiuo miestu ir jūsų pasiekimais.“,- sakė meras. Jis taip pat kalbėjo apie draugystę su Biureno maltiečiais, apie dešimt metų Ignalinoje veikiančią Vokietijos verslininko H.Kotmano įmonę „BHK Lietuva“.

Biureniečiams meras perdavė savivaldybės dovaną, taip pat prašė nuvežti geriausius linkėjimus ir suvenyrą Biureno merui Burhardui Švuchovui, kuris dėl svarbaus susitikimo negalėjo atvykti. Projekto koordinatorė Biurene Antje Degener dėkojo už gražias akimirkas Vilniuje ir Ignalinoje bei šiltą priėmimą. Ji perdavė dovanas merui H. Šiaudiniui ir projekto koordinatorei Ignalinos rajone Ritai Gasiukevičienei.

Įgyvendinant bendrą projektą, jau yra įvykę įvairių veiklų ir mažiems, ir vyresniems. Tai knygų pristatymai, garsiniai skaitymai, susitikimai su rašytojais ir dailininkais, kūrybos konkursai, spektakliai, taip pat seminarai, mokymai, išvykos ir smagios popietės. Stengiamasi surasti vis naujų būdų kalbėti apie knygą, skaitymą, kūrybos prasmę ir vertę. Vienas gražiausių projekto rezultatų – mokinių kūrybos rinktinės išleidimas. Knyga buvo pristatyta tarptautinėje knygų mugėje, o vasario 24 d. jos pristatymo renginys vyks Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386)52522, el.p.  lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.