Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
Atsiliepimai
Lankytojų atsiliepimai   [rašyti atsiliepimą]
Robertas        2017-12-23 12:04
Sveiki, man labai patinka Ignalinos krastas ir ypatingai slidinejimo pramogos. Bet esu labai gyliai nustebes kaip nera kompetetingai administruojamas Lietuvos ziemos sporto centras 1) kodel nera aktyvi facebooko ir tinklapio paskyra... nera aisku, kad bus atidarytas sezonas ir t.t.t 2) Nera skatinamas siuolaikiniais budais sito centro zinomumas. galima imti pavyzdi ir vilniaus liepkalnio: sutvarkytas tinklapis viskas labai informatyvu ir paprasta , aiski kainodara, yra normali lauko kamera, komunikacija su klientais, nes norinciu yra tikrai daug slidineti. Kodel Jus nevystot vietini turizma? taigi turite tam reikalinga infrastuktura. P.S. cia nera tik mano asmen. nuomone tai yra daugeli zmoniu pastenejimas. Pasiulymas: Suraskite tam tikslui vystyti tinkama/kompetetinga zmogu kuris butu motyvuotas ivykdyti jusu uzkeltus tikslus! Taigi. Jeigu matysime kad si sezona nebus jokiu pozytyviu pokyciu musu bendruomone kreipsis i valsytbines institucijas. Nelabai malonus budas, bet butinas skatinti siuometine LZSC vadovybe.


Jonas    Didžiasalis   2017-12-15 21:51
Nuoširdžiausia padėka visiems,kas kūrė, rengė,įgyvendino Didžiasalio atnaujinimo projektą.Žmonės čia senstame,o gyvenvietė atjaunėjo,išgražėjo neatpažįstamai ir tai atsispindi žmonių veiduose,jų šypsenose. Išskirtinė padėka seniūnui A.Pauliukėnui už jaunatvišką mąstymą,šeimininkavimą visoje seniūnijoje. su šv.Kalėdom,su Naujaisiais Metais!..


Aliana    Didžiasalis   2017-12-14 11:00
Dėkoju Dysnos bibliotekos bibliotininkei Vandai Laurinavičienei už bibliotekoje rengiamas gražias, idomias parodas. Šiuo metu sužavėjo Zarasų krašto su negalia parengta paroda. Ačiū bibliotekininkei ir Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos darbų autoriams ir jų vadovams.


DANUTĖ     vidiškės   2017-10-14 10:11
Laba diena, noriu išreikšti padėką nors žodžiais , už parengtą puikų renginį Mokytojo dienai Vidiškėse.Tad noriu tarti ačiū vietos bibliotekininkei Daliai Švilpienei ir Liudai Palenčienei kurių dėka įvyko šis renginys.Ačiū JUms , linkiu tokios ugnelės, kokia spindi Jūsų akyse .


Vestuvininkas        2017-08-23 21:54
Sveiki, savaitgali teko sudayvauti draugų vestuvėse Ignalinos civilinės metrikacijos skyriuje ir žinote buvo juokinga, nes sutuoktiniu pavardes tai iskraipe, kad net sunku suprasti buvo. Galėjo prieš santuoka pasiklausti kaip tarti, nes pavardės paprastos, trumpos ir Lietuviškos. Labai negraziai isejo


kaimietis    ignalina   2017-08-12 10:43
na gerbiamas eksperte, perdedate, kad seklyčios uždarytos, kiekvieną mėnesį renginiai, reikia džiaugtis , kas dar kaime liko, o ne svaidyti akmenis- žinokit- tas pats akmuo gali grįžti ir į pačio ( ar pačios ) daržą.


Ignalinietis     Ignalina   2017-08-08 19:43
Sveiki Ignalinos renginių organizatoriai, kultūros darbuotojai. Stebėjau Palūšės regata 2017, viskas gražu iki koncerto. Labai neprofesionalaus darbas su garso įranga. Nesugebėta patenkinti, bent minimalius atlikėjų ir žiūrovų poreikius. Ilgas ir nekompetentingas įrangos derinimas, erzino visus. Žymūs atlikėjai atvirais keiksmażodziais koliojo vietinį garso operatorių-Gintą J, tarp kitko, taip buvo ir pernai miesto šventėje. Samdomos įgarsinti ir apšviesti šventės pigios įmonės už didelius pinigus, dirba už dyką arba už kapeikas vietinis Jatulevičius. Jūs manote, kad taip atliekate pareigą prieš savo žmones... Ignalinos rajono kaimų kultūra neegzistuoja. Kaip ir kultūros politika. Egzistuoja tik ataskaitos, kaip vieni lanko kitus. Kultūros namai, seklyčios, uždarytos ištisai. Kur dramos kolektyvai, šokių ir dainų ansambliai... O ne viena kapela ir vienintelis pasiutvakaris, kaip Ceikiniuose. Suprantama. Organizatoriai pagal politine priklausomybę, o ne pagal kompetenciją ir norus kažką keisti.


kaja      http://www.chmielowy.pierogarnia.rzeszow.pl/ 2016-07-29 13:20
have a nice day


saulės audros      http://Http://www.saulesaudros.lt 2016-01-01 13:04
Nebėr senųjų metų, Nebėr senos datos, Tegul Tau šie Naujieji Vien laimę dovanos.


Padėka        2015-06-30 20:13
Šiūlėnų gyventojų ir svečiu vardu norime padėkoti šio kaimo bendruomenės pirmininkei Marijonai Lukaševičienei už gražų Pauliaus Stalionio koncertą ir smagias Jonines.


  
 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 69 pirmyn 
  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.