Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.13
Šventė Kaniūkų jaunimo klube

Praėjus 27-eriems metams nuo iškilaus istorinio momento, kai Lietuvos Aukščiausioji Taryba pasirašė  aktą dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo, mes vis dar kalbame, kad ne viskas Lietuvoje gražu, bet juk Lietuva – tai mes patys. Šeštadienio popietę į  Kaniūkų jaunimo klubą rinkosi  patriotiškai nusiteikę vietiniai gyventojai ir svečiai paminėti šios gražios datos. Visus susirikusius pasveikino atvykęs seimo narys su žmona, Gintauats Kindurys, Dūkšto seniūnijos seniūnas Vytautas Kazėnas.


 

Aukščiausiosios Tarybos aktą dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo pasirašė labai skirtingi žmonės. Džiugu, kad į šventę atvyko vienas iš signatarų Česlovas Juršėnas. Kalbėdamas apie šalies politinę situaciją Č.Juršėnas smulkiai prisiminė 1990-ųjų Kovo 11-ąją, nes akto priėmimas buvo vienas svarbiausių įvykio ne tik Lietuvoje  bet ir jo gyvenime. Signataras pasakojo : „Džiaugiausi ir didžiavausi, kad galėjau garbingai atitarnauti tėvynei  ilgus metus, nuo pat pirmos nepriklausomybės dienos, ir dar anksčiau, Atgimimo laikotarpiu. Per tą laiką turėjau garbės tris kartus vadovauti Seimui, kelis kartus buvau pirmasis pavaduotojas, šiaip pavaduotojas. Vadinasi, buvo rinkėjų pasitikėjimas, visų pirma Ignalinos-Švenčionių krašto, už ką aš jiems amžinai dėkingas, ir mano įvairių kolegų pasitikėjimas manimi kaip galimu Seimo vadovu renkant Seimo pirmininką. Tai man labai brangus dalykas,o kaip signataras, Seimo narys, Seimo pirmininkas aš dariau tai, kas man atrodė reikalinga, kad valstybė ne tik būtų atkurta, bet ir taip funkcionuotų, kad žmonėms būtų geriau. Ir, iš kitos pusės, vertindamas tuos metus, matai, jog ne viskas gerai padaryta. Ir man skaudu, kad ir dėl mūsų klaidų arba dėl mūsų prasto darbo žmonių gyvenimas gerėja lėtai. Šitai mane visada slėgė, nes mes visi ėjom su šūkiais, kad bus nepriklausoma Lietuva ir bus geresnis gyvenimas, nes patys tvarkysimės, o ne svetimi. Pasirodo, šitą šūkį įgyvendinti nebuvo taip paprasta ir jis tebėra įgyvendinamas.

Renginio metu buvo pristatyta paroda „8 su puse Ignalinos“. Informaciniuose stenduose pateikiamos  ekspedicijos nuotraukos ir aprašymai, pasakojantys  apie Lietuvoje, Lenkijoje ir  Baltarusijoje surastas vietoves, kurios pavadintos Ignalinos vardu.  Šią ekspediciją sumanė ir informaciją surinko laikraščio „Mūsų Ignalina“ redaktorius Jonas Baltakis ir verslininkas Kęstutis Žemaitis, ekspedicijos metu dirbęs Ignalinos televizijoje. Ekspedicija vyko prieš kelerius metus o  dabar redaktorius lanko miestelius ir kaimus ir pasakoja  įspūdžius iš kelonių.

Koncertinę programą dovanojo Liaudiškos muzikos kapela – „Linksmuolė“, daugkartinė Lietuvos dainų švenčių dalyvė, įvairių Lietuvos miestų švenčių, daugelio konkursų dalyvė ir prizinių vietų laimėtoja. Šis kolektyvas susikūrė 2001 metais ir iš kitų išsiskiria savo jaunatviškumu ir energija.  Kolektyvui nuo pat įkūrimo vadovauja Tomas Kochanka.

Laisvalaikio oragnizatorius

Gintautas Velička

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.