Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.12
Šventė Naujajame Daugėliškyje

Kovo 11-oji – atgimusios Lietuvos šventė, garbės ir orumo atkūrimo diena, kuri kiekvieno lietuvio širdyje yra ne tik istorinė data, bet ir visų kartų ateities šauklys. Prieš 29-erius metus mes sulaukėme išsvajotosios Laisvės. Atkurta nepriklausomybė tapo vertybe, kurią svarbu branginti ir saugoti, nepaisant visų iššūkių ir sunkumų.


Daugėliškio kaimo seklyčioje  Kovo 9-ąją, minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, į svečius pasikvietėme Adutiškio kaimo kapelą, kuriai talkino Mielagėnų Ir Ceikinių kaimo atlikėjai. Renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Ignalinos rajono  tarybos narės Marijona Lukaševičienė  ir Indrė Gruodienė. 

Minėjimą pradėjome prisimindami 1990 metų kovo 11 dieną Lietuvos Aukščiausios  Tarybos  paskelbtą  Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 metais svetimų jėgų panaikintas Lietuvos Respublikos suverenių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Mažai valstybei verčiant naują ir švarų istorijos puslapį šis dokumentas reiškė ne tik naują pradžią, bet ir begalę didelių darbų.

Lietuva vėl atsirado pasaulio žemėlapyje ir ėmė kurti savo, o ne kitos šalies istoriją. Iškilmingai visi sustoję sugiedojome Vinco Kudirkos „Tautišką giesmę". Muzikantai ir dainininkės pradžiugino susirinkusius  savo programa, nuotaikinga muzika ir dainomis. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems  bei prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

 

Kultūros ir laisvalaikio organizatorė  Nijolė Gluchovienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.