Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.10
Švęskime laisvę kartu

Kovo 10 d. 17 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga – teatralizuotas koncertas "Gerumas tas gyvenimas". Kviečiame dalyvauti. Pridedamas Ignalinos rajono savivaldybės mero sveikinimas.


Mieli rajono gyventojai,

Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, mums kasmet atneša pavasarinio vėjo dvelksmas, budinantis gamtą, gaivinantis atmintį, kaip naują viltį keliantis dvasios sparnus. Daugelis puikiai prisimename tuos 1990-ųjų metų istorinius įvykius ir galime apie tai liudyti savo vaikams, anūkams. Galime pasakoti apie drąsa, vienybe ir dainomis iškovotą laisvę – mums kaip dovaną perduotą. Tokią trapią šių dienų grėsmingame pasaulyje...

Nuoširdžiai sveikinu džiugios  šventės proga. Tegul ji kiekvienam iš mūsų tampa prasmės šaltiniu ir atsakomybės už rytdieną ženklu. Kviečiu bendrauti ir bendradarbiauti siekiant mums visiems svarbių tikslų. Būkime vieningi, puoselėkime savo kraštą, auginkime bendruomenes, saugokime šeimas, suraskime džiaugsmo paprastuose dalykuose. Juk Lietuva – tai  mes, tai mūsų mintys, darbai ir svajonės. Kviečiu visus kartu paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną  Ignalinos rajono kultūros ir sporto centre kovo 10 d. 17 val. Gražios šventės! 

Ignalinos rajono savivaldybės meras  Henrikas Šiaudinis

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.