Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.06.06
Tarnybinių šunų meistriškumo čempionate nugalėjo ignaliniečiai

Birželio 6 dieną Ignalinos stadione šventiškai užbaigtas tris dienas rajone vykęs tarptautinis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atvirasis tarnybinių šunų meistriškumo čempionatas. Po parodomosios programos apdovanoti čempionato nugalėtojai bei prizininkai, išdalinta daugybė taurių, prizų, padėkų. Varžybų dalyvius, nugalėtojus  sveikino ir savivaldybės mero pavaduotojas Manfredas Žymantas. Savivaldybės dovanas jis įteikė absoliučiai čempionato nugalėtojai - Ignalinos pasienio rinktinės komandai ir kaimynams – Latvijos sienos apsaugos komandai. Vicemeras pasveikino čempionato nugalėtoją ignalinietį kinologą Algirdą Zinkevičių. 


Čempionato varžybose sugebėjimus demonstravo savo padaliniuose atrankas laimėję geriausi pasieniečių šunys iš VSAT Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos pasienio rinktinių bei VSAT Užsieniečių registracijos centro. Svečių teisėmis čempionate rungėsi Lietuvos viešojo saugumo tarnybos bei policijos kinologai su savo augintiniais, taip pat gausus būrys užsienio svečių: Latvijos, Lenkijos, Estijos, Baltarusijos sienos apsaugos žinybų komandos bei pirmąsyk į tokias varžybas atvykę  Ukrainos pasieniečiai.

Iš viso Lietuvos valstybės sienos apsaugoje šiuo metu tarnauja 160 tarnybinių šunų. Jie yra nepamainomi pagalbininkai sulaikant sienos pažeidėjus, kontrabandininkus ir kitus nusikaltėlius, taip pat aptinkant narkotines ir kitas draudžiamas medžiagas. Neretai pasieniečių keturkojų pagalbos prireikia dingus žmonėms ar aiškinantis vagystes.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.