Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2015.02.22
Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje pristatytos projekto „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“ veiklos

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje vasario 19 d. buvo pristatytos tarptautinio Comenius Regio partnerystės projekto  „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“ veiklos ir rezultatai. Renginyje dalyvavo ne tik gausus ignaliniečių būrys, bet ir projekto partneriai iš Biureno (Vokietija) savivaldybės.


 

Apie tai, kada, kaip ir kodėl buvo sumanyta rengti šį projektą, papasakojo projekto vadovė Rita Gasiukevičienė. Ji apžvelgė projekto metu nuveiktus darbus, vykusias veiklas, kalbėjo apie bendradarbiavimo naudą (skaityti daugiau).

Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė pristatė dar spaustuvės dažais kvepiančią bendrą Ignalinos ir Biureno vaikų ir jaunimo kūrybos rinktinę „Kūrybos žiedai“ (skaityti daugiau).

Ignalinos gimnazijos moksleivės Darija Žuravliova ir Deimantė Alesionkaitė paskaitė savo kūrinius, kurie patiko visiems gausiai susirinkusiems renginio dalyviams.

Švietimo mainų paramos fondo projektų koordinatorė Žana Orlova susirinkusiuosius supažindino su galimybėmis dalyvauti panašiuose tarptautiniuose projektuose (skaityti daugiau). 

Renginio dalyviai galėjo apžiūrėti projekto metu ignaliniečių ir biureniečių sukurtus „Langų eilėraščių“ plakatus ir pasigrožėti svečių iš Biureno kūrybingai antram gyvenimui prikeltomis senomis knygomis.

Renginio pabaigoje visus nudžiugino organizuota loterija.

Renginio akimirkos:

 

Projekto „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“ tikslas – įvairiais būdais skatinti vaikų skaitymą, ugdant kūrybiškumą, ir plėtoti tarpinstitucinį bendradarbiavimą. Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projektas vykdomas kartu su Vokietijos Biureno miesto savivaldybe. Projekto partneriai Lietuvoje – Ignalinos rajono savivaldybės administracija, Ignalinos gimnazija, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Ignalinos kultūros ir sporto centras, Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras.

Rita Gasiukevičienė,
projekto vadovė

Ingos Besusparienės nuotraukos

Daugiau apie projektą

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.