Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.10
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2018“

Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimt trečiasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2018“. Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad 6 klasės  moksleivis Andrius Gasiukevičius iš Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pateko į geriausiųjų moksleivių Lietuvoje 50-tuką „Bičiulių“ grupėje ir užėmė 2-ąją vietą.


 

Rajono mastu „Nykštukų“ grupėje (1-2 kl.) geriausiai sekėsi Gediminui Černiauskui (Vidiškių gimnazija), Nojui Šimkui, Mildai Vaitkevičiūtei, Kornelijai Jankovičiūtei, Elijai Vielitei (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija), Jurgitai Pauliukėnaitei (Didžiasalio „Ryto“ gimnazija), Viltei Žemaitytei, Elingai Rančytei (Vidiškių gimnazija), Nojui Žilo, Aurimui Petrulėnui (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija).

„Mažylių“ grupėje (3-4 kl.): Augustei Griškytei (Dūkšto mokykla), Justui Vitkauskui, Nojui Cicėnui, Emilijai Vasiljevaitei, Matui Zabolevičiui, Enrikui Butavičiui, Jogailei Maskoliūnaitei (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija), Austėjai Garnevičiūtei (Vidiškių gimnazija), Aurelijui Baranauskui (Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras).

„Bičiulių“ grupėje (5-6 kl.): Andriui Gasiukevičiui, Dovydui Vaitkevičiui, Barborai Karlaitei (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija), Andrėjui Smoliar, Jurgitai Bikulčiūtei, Viktorijai Trigarcevai (Dūkšto mokykla), Aurimui Grušniui, Samueliui Unger, Gabijai Peciulevičiūtei (Vidiškių gimnazija).

„Kadetų“ grupėje (7-8 kl.): Livetai Kavaliauskaitei, Jurandui Laškovui, Danieliui Podbielski, Vestai Cicėnaitei (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija), Elzei Trubilaitei, Kajui Meidui (Vidiškių gimnazija), Algirdui Pauliukėnui (Didžiasalio „Ryto“ gimnazija), Robertai Paukštytei, Danieliui Rogovui (Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras).

„Juniorų“ grupėje (9-10 kl.): Jokūbui Bučeliui, Jonui Kuliešiui, Rokui Jurėnui (Ignalinos gimnazija), Kotrynai Tumanovaitei (Didžiasalio „Ryto“ gimnazija), Gabijai Kaziukonytei (Dūkšto mokykla), Erikai Mudinaitei, Emiliui Druteikai, Livijai Gruzdytei, Deividui Bimbai  (Vidiškių gimnazija).

„Senjorų“ grupėje (11-12 kl.): Adui Čibirui, Gyčiui Bečaliui, Gretai Baranauskaitei,  Aleksandrui Bender, Tadui Umbrasui, (Ignalinos gimnazija), Viktoriui Majevskiui, Ryčiui Norušui (Dūkšto mokykla), Ievai Seliukaitei, Aidui Macukui (Didžiasalio „Ryto“ gimnazija).

Sveikiname šauniausius matematikus!

 

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė Vita Bagdonienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 







 

 



 
 



 

 


  
 
 
 

 




 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.