Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.07.09
,,Tautiška giesmė“ Linkmenyse

Linkmenyse jau tradicija tapo švenčiant Valstybės dieną, liepos 6-ąją, rinktis parkelyje prie kunigaikščio Lengvenio skulptūros ir vienijantis su visos Lietuvos ir pasaulio lietuviais, giedoti „Tautišką giesmę“.  


 

Šiais metais minėdami Lietuvos Valstybės šimtmetį giedoti Lietuvos himno rinkomės su ypatingai pakilia ir šventiška nuotaika. Nors prieš pat renginį nulynojo lietutis, susirinko nemažas būrys vietinių gyventojų ir miestelio svečių, kad pasakytume sau ir vieni kitiems, jog ,,lietuviais esame mes gimę“, kad mes mylime savo šalį ir esame vieningi. Nuskambėjus mūsų valstybės himnui, visi buvo pasveikinti su švente.  Žodį taręs  Linkmenų seniūnijos seniūnas Jonas Alekna  trumpai priminė istorijos faktus, pasveikino varduvininkus Mindaugus, jiems buvo įteikti ąžuolo lapų vainikai.


 
 
 
 
 
Daug tą vakarą buvo sudainuota patriotinių dainų apie Lietuvą kartu su etnografinio ansamblio ,,Linkmena“ (vadovė Ona Kliševičienė) dalyvėmis ir muzikantu Dariumi Šerėnu.  Kad dar kartą akcentuotume Lietuvos 100-ąjį gimtadienį, visi kartu nuvijome simbolinį šimtą tautinių juostelių – apyrankių.

Norėčiau visiems  atėjusiems nuoširdžiai padėkoti, kad  išreiškėte savo meilę Tėvynei, kad vienijotės su viso pasaulio lietuviais giedodami Lietuvos himną, kad kartu dainavote dainas mokėtės vyti juosteles ir  puošėtės trispalvėmis draugystės apyrankėmis. Ačiū Jums visiems.

Linkmenų laisvalaikio organizatorė Marytė Alesionkienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.