Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.07.08
Tautiška giesmė skambėjo Ignalinos Laisvės aikštėje

Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną jau vienuoliktą kartą lygiai 21 val. miestuose, miesteliuose ir kaimuose skambėjo Tautiška giesmė. Kartu su viso pasaulio lietuviais ją giedojo ir ignaliniečiai, susirinkę Laisvės aikštėje. Smagu buvo matyti šeimas, jaunimą ir vyresnius žmones susikibusius rankomis, šventiškai nusiteikusius, giedančius vienybės ir meilės dvasioje.


Valstybės dienos proga aikštėje susirinkusius žmones pasveikino Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, linkėjęs, kad Lietuva būtų nuolat gyva kiekvieno lietuvio širdyje. "Kiekvienas iš jūsų kursite Lietuvą ateičiai. Manau, kad ir po tūkstančio metų, kol išliks bent vienas lietuvis, Lietuva gyvuos ir dainuos...",– sakė meras. Šventėje koncertavo muzikos pedagogės Vitos Pimpienės mokiniai Ana Melnik, Melika Pakauskaitė, Marija Polina Zinkevičiūtė, Zofija Ziuzova, Patricija ir Katrina Gyulbudahgyants, Danil Petrinko.

 

 

 

Daugiau nuotraukų https://bit.ly/2XuSP4v 

 

Video įrašas https://bit.ly/2Jtm4zO

 

 

Parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.